Jump to content

Zaostatci alimentacije


mila30

Preporučene objave

Prije tri mjeseca je fina mom bivšem mužu koji je zaposlen stavila ovrhu tako da njegov poslodavac uplaćuje plaću na moj račun no meni u ova 3 mjeseca ništa nije sjelo,pa me zanima jel mogu na policiju prijaviti bivšeg ili mora proći 6 mjeseci,napominjem da se radi o dugu za 3 godine cca 38 000 kn,a on nije platio ni ovo novo od pravomoćne presude(svaki mjesec po 1000 kn).hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Odvjetnik je podnio sudu zahtjev za isplatom zaostataka (prije dva mjeseca), sada čekam rješenje od suda. Nije uplatio ni kune zadnje dvije godine, prije toga kako bi mu pasalo.

 

Da li je ta sudska odluka onda konačna ili se ex može žaliti?

Koliko mogu čekati do prve uplate?

 

Napominjem da je zaposlen i ima dobru plaću, a ima i bankovne račune sa većom količinom novaca-

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
Odvjetnik je podnio sudu zahtjev za isplatom zaostataka (prije dva mjeseca), sada čekam rješenje od suda. Nije uplatio ni kune zadnje dvije godine, prije toga kako bi mu pasalo.

 

Da li je ta sudska odluka onda konačna ili se ex može žaliti?

Koliko mogu čekati do prve uplate?

 

Napominjem da je zaposlen i ima dobru plaću, a ima i bankovne račune sa većom količinom novaca-

 

Presuda je pravomoćna već mjesec dana, dosuđena je isplata al. i zaostataka ovrhom, ima se od čega naplatiti, bivši je zaposlen u državnoj firmi.

 

Ja još čekam, pravna država i zaštita djece - što je to?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija