Jump to content

Izmjena oporuke krivotvorenje!


mersiha80

Preporučene objave

Postovanje,

Da li moze izmjeniti oporuku bilo tko,naime baka od m8ga supruga je umrla i ima samo jedno dijete(sina)kojeg je vjerojatno baka navela te da sve poslije ce dijeliti njeni unuci njih dvoje 1/2,baka je to sacinila kod javnog biljeznika koji je u srdostvu te me zanima da li smije itko izvrsiti neke izmjene i naciniti drugaciju oporuku od volje onoga koji pstavlja.Nisu zenu ni sahranili kako treba vec su poceli pitati sta treba da priloze i kad mogu kako im ne bi nasljedstvo promaklo...uzas!!!Ni oni sami nisu sigurni,a ja ne bi da moj suprug bude izostavljen jer ima tako fine roditelje koji i u 60tim su gladni...ukoliko je netko u oporuci naveden da li se samo on poziva ili svi koje sljeduje.hvala puno.pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Baka je oporuciteljica,oporukom vjerojatno odredjuje svog sina za nasljednika jedinca nema nikog osim njega ali jos nije bilo poziva za citanje oporuke tek mislim kroz mjesec dana.tako da e se znati sto je baba sacinila u oporucito,to jesu djeca oporucenog nasljednika znaci njegova djeca,unuci bakini...nadam se da sam jasnija i da mi mozete sda tacnije reci sve.hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tek treba biti citanje oporuke,tj.valjda mjesec dana treba od smrti proci bake,ako sam u pravu.zato vas pitam ako ce tada biti citanje oporuke i tada se zna tkoga je baka odredila za svoje nasljedstvo i kome sta ostavlja...jesam li u pravu sada ili barem da mozete svatiti.znaci nije bilo jos citanje oporuke...da li baka sve sta je navela oko nasljedstva da li se toga morajusvi pridrzavati i kako sd moze znati sto je u oporuci napisano,ako nije sin bakin,nego unuk...zato vas pitam da li se samo zove sin na citanje oporuke....iako se nezna nista zapravo..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija