Jump to content

Tko plaća pristojbu na presudu?


Eli30

Preporučene objave

Poštovani,

 

ne znam, kud s ovom temom.

 

Vodila sam spor, u kojem sam dokazivala da je usmena oporuka (koja je iskonstruirana i nikad nije ni nastala) pravno nevaljana i dobila ga i na prvom i na drugom stupnju.

 

Danas sam zaprimila rjesenje suda o pristojbama na presudu. Ja moram platiti oko 3.800,- kuna, a protustranka oko 5.000,- Kuna (njih je cetvoro, tako da dijele). Dosad sam ja nosila skoro sve troskove.

 

Zar moram platiti troskove presude, iako sam ja pobjedila??? Ja sam racunala, da ce to morati platiti protustranka.

 

Uz to zivim u inostranstvu i imala sam jako visoke troskove puta na nekoliko rocista... Imala sam rok za prigovor od 3 dana, ali sam nazalost tek danas zaprimila rjesenje od odvjetnika, tako da mi je rok istekao. :-(

 

Puno pozdrava i unaprijed hvala!

 

Eli

 

PS: Nasla sam u medjuvremenu sve odgovore. Ja placam prvostupanjsku presudu (kao tuziteljica), oni placaju drugostupanjsku, jer su ulozili zalbu. Kakvu bi ulogu odigrao moj prigovor na pristojbu, to samo mogu nagadjati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija