Jump to content

Vidljivo curenje kanalizacije u mom stropu (uzastopno)iz stan iznad mene.Molim pomoč.


gderezic

Preporučene objave

Poštovani.Imam veliki problem,godinama mi uzastopno curi kanalizacija iz susjedovog stana iznad mene(curi oko 10 god).Sa susjedom sam puno puta razgovaral na dostojanstveni način oko tog curenja,prije 3 god.plafon mi ispod njegove Wc skoljke otpal na moju školjku,to vam je bio promjer 60 cm. i 4 cm debljine,pokraj toga isto od njegovog sifona sve mi otpalo ne plafonu negdje oko 40 cm.Kako on tvrdi ,on je promjenio cijevi u svom kupatilu prije 2 god.Ja sam u međuvrijemenu ima oko 2 god.kompletan strop svog kupatila renorviral,obnovil ob svojem trošku koji nije bio mali,nisam mogao više gledati,to je smrdilo,zaudaralo.itd.Ja sam si kupatilo obnovio ,i sad je počelo sve ispočetka,več je vidljivo curenje iz njegovog sifona,boja je nabubrila,fleka je oko 60 cm,i jako smrdi.Otišo sam po njega vlasnika da vidi ,pogledo je ,došel je opet s majstorima on svojim,gledali su tu fleku na stropu,u tim našim razgovorima mi je vlasnik dao do znanja da ga tužim,da on to ne misli popravljati,počeo me ubjeđivati da su krive cijevi kanalizacijske itd.Moj strop je opet pun govana.U svim tim razgovorima on mi kaže da ga tužim,ja sam otvorio vrata i istjero ih iz svog stana.Reko sam mu da on to radi namjerno.Molim za pomoč što da radim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

-------------pozovi sudskog vještaka,plati ga i uzmi mišljenje.budući da stanujete u istoj zgradi,nađi međuvlasnički ugovor i u njemus toji da stanar koji napravi štetu drugoe stanaru mora o svome trošku to popraviti.e onda ti pozovi majstore,popravi to,pa ga lijepo tuži.uračunaj mu troškove sudskog vještaka koji će procjeniti nanesenu štetu,naplati to sve skupa s kamatama i pozovi ga na pivo kad ti sve to plati.pokaži mu da se ubuduće ne igra tih igrica.sretno---------------------

Poštovani.Imam veliki problem,godinama mi uzastopno curi kanalizacija iz susjedovog stana iznad mene(curi oko 10 god).Sa susjedom sam puno puta razgovaral na dostojanstveni način oko tog curenja,prije 3 god.plafon mi ispod njegove Wc skoljke otpal na moju školjku,to vam je bio promjer 60 cm. i 4 cm debljine,pokraj toga isto od njegovog sifona sve mi otpalo ne plafonu negdje oko 40 cm.Kako on tvrdi ,on je promjenio cijevi u svom kupatilu prije 2 god.Ja sam u međuvrijemenu ima oko 2 god.kompletan strop svog kupatila renorviral,obnovil ob svojem trošku koji nije bio mali,nisam mogao više gledati,to je smrdilo,zaudaralo.itd.Ja sam si kupatilo obnovio ,i sad je počelo sve ispočetka,več je vidljivo curenje iz njegovog sifona,boja je nabubrila,fleka je oko 60 cm,i jako smrdi.Otišo sam po njega vlasnika da vidi ,pogledo je ,došel je opet s majstorima on svojim,gledali su tu fleku na stropu,u tim našim razgovorima mi je vlasnik dao do znanja da ga tužim,da on to ne misli popravljati,počeo me ubjeđivati da su krive cijevi kanalizacijske itd.Moj strop je opet pun govana.U svim tim razgovorima on mi kaže da ga tužim,ja sam otvorio vrata i istjero ih iz svog stana.Reko sam mu da on to radi namjerno.Molim za pomoč što da radim.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija