Jump to content

Tužba Morha ili države za mjesece rata??


Superx

Preporučene objave

Pozdrav, Molio bih pojašnjenje.

Sa 31.05.2014 sam dobio častan otpust sa pravom na starosnu mirovinu..

Neki dan sam dobio riješenje o otpremninama.. Ono što me je zaboljelo jako je Činjenica da se za mjesec rata sada isplaćuje 300 kn..

Dali se isplati tužiti MORH, ili ministar za nanesenu duševnu bol i diskriminaciju nas koji smo ostali u sustavu nakon rata, a definitivno ovom odlukom o smanjenju isplate za mjesec rata nam je nanesena duševna bol..

lp zlatko

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, Molio bih pojašnjenje.

Sa 31.05.2014 sam dobio častan otpust sa pravom na starosnu mirovinu..

Neki dan sam dobio riješenje o otpremninama.. Ono što me je zaboljelo jako je Činjenica da se za mjesec rata sada isplaćuje 300 kn..

Dali se isplati tužiti MORH, ili ministar za nanesenu duševnu bol i diskriminaciju nas koji smo ostali u sustavu nakon rata, a definitivno ovom odlukom o smanjenju isplate za mjesec rata nam je nanesena duševna bol..

lp zlatko

 

Shvaćam da si ogorčen ali mogao si gore proći, navesti ću primjer policije koja dobije samo tri prosječne plače cca 10000 kn i to je sve. Mogao si otići i u 6a pa dobiti 6+3 plače osobnog čina i čini mi se oko 580 kn po mjesecu učešća u ratu. Ali tada je bilo tako sad je ovako. Izračunaj koliko si dobio samo kroz plaču više love od recimo tvog kolege kojeg su 2003 poslali u 6a mirovinu barem 300-400 tisuća kuna lijepi su to novci. Moja supruga je trebala ove godine dobiti 3700 za 15 god staža a dobiti će 700 kn što reći na to.Stoga nemoj biti ljut i ogorčen nemaš razloga za to tužiti ti se ne isplati nikako jer gubiš u startu, svi pisani zakoni i pravilnici su na njihovu korist, pozdrav i sretno u mirovini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, Molio bih pojašnjenje.

Sa 31.05.2014 sam dobio častan otpust sa pravom na starosnu mirovinu..

Neki dan sam dobio riješenje o otpremninama.. Ono što me je zaboljelo jako je Činjenica da se za mjesec rata sada isplaćuje 300 kn..

Dali se isplati tužiti MORH, ili ministar za nanesenu duševnu bol i diskriminaciju nas koji smo ostali u sustavu nakon rata, a definitivno ovom odlukom o smanjenju isplate za mjesec rata nam je nanesena duševna bol..

lp zlatko

U zadnje vrijeme svi bi tužakali državu koja je u banani.Cijelo vrijeme si dobivao plaću na vrijeme.Kada je prolazila baka s kolačima gdje si bio.Vrijeme što prolazi sve je gore i gore(bolje i bolje u njihovu korist)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U zadnje vrijeme svi bi tužakali državu koja je u banani.Cijelo vrijeme si dobivao plaću na vrijeme.Kada je prolazila baka s kolačima gdje si bio.Vrijeme što prolazi sve je gore i gore(bolje i bolje u njihovu korist)

 

Probaš tužiti i za koju godinu kad sud bude gotov otpremninu daš za sudske troškove.misliš li da su "neuki" pisali zakon ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija