Jump to content

Ovrha nakon promjene prebivališta


leemun

Preporučene objave

Dobra večer

 

Imam pitanje vezano za ovrhu,šta se događa sa ovrhom kada se promjeni prebivalište? Jer eto kod mene se dogadja sljedeće: Ja sam u inozemstvu,radim od nedavno i imao sam okršaj sa pauk službom koja nije digla auto ali su mu poslali račun od 200 kn koji nisam platio jer sam zaboravio na njega i sad nakon 2 godine dolazi sudski ovršitelj sa javnim komisionarom na moju staru adresu i tamo žele obavit ovrhu,do sada su bili na staroj adresi 4 puta i sad je dug za to narastao na 4000,00 kuna!

Mene zanima da li uopće imaju pravu ulaziti u tuđe dvorište samo tako i Prijetiti se da će ti ljudi imat problema jer sam ja kada je račun izdan živio na toj adresi? NIsam mogao pronaći nigdje gdje piše šta u slučaju promjene prebivališta?Šta smiju i šta ne ? Jer ipak mislim da je to sve već smješno jer eto ljudi mijenjaju stanove i adrese-prebivališta i šta se događa sljedeći podstanar plača dug od prethodnog ili šta?Molim vas za objašnjenje. Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija