Jump to content

Problemi oko odjavne auta,vlasnik neće odjaviti,a na njemu je auto


TheBig

Preporučene objave

Pozdrav,evo imam problem oko odjavne auta.

Znaci ovako kupio sam prije nekih mjesec dana auto za 2tk koje je bilo reg. Do 18.11,od jednog čovjeka koji nije vlasnik u knjižici bez ugovora.reg. je istekla i naravno auto stoji i ne vozim ga niti ne mislim,mislim ga dat za dijelove.

Dok je još auto bilo reg. Sam poslao vlasniku svoje podatke za kupoprodajni ugovor.on ga je napravio.

Vlasnik auta hoće da ga ja odjavim,ali koliko sam skuzio treba biti vlasnik u prometnoj vozila ili imati punomoć.ja sam zvao vlasnika pokušao se nagoditi da ga on ide odjaviti i tako košta samo 20kn,ili da mi napravi punomoć.Ali neće,kaže da dodem po kupoprodajni i da se snalazim,problem je u tome sta je udaljen 100km od mene i nece nista slati postom.i naravno prijeti i sa policijom ako ne odjavnim.

Sada ako ga idem ja odjaviti imam samo troškove da prepiše auto na sebe+benzin da odem po papire Pričamo sve ukupno o 400kn cca... Za auto koje vrijedi 1000kn.

Sta da radim?on mi neće u susret sa odjavom ili punomoći,ja bi mu najrade poslao papire i reg. Da on sve to odjavi.Već kad je bezobrazan.

I dali mi može sta policija?lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sada ako ga idem ja odjaviti imam samo troškove da prepiše auto na sebe+benzin da odem

bez da imaš kuporodajni sa vlasnikom upisanim u prometnoj ne možeš ga odjavit.Ako ćeš ga dat za dijelove boli te briga jer će njemu nakon određenog vremena doći prekršajni nalog jer nije odjavio vozilo i vratio tablice.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija