Jump to content

Nezaustavljanje na znak policije i alkohol


trivolta

Preporučene objave

Poštovani, sa subote 06.12 na nedjelju, u trogiru. Zaustavljen sam od strane policije koja je krenula za mnom i sa rotacijom mi dala do znanja da stanem. Navodno sam cca 100m prije zaustavljen, nisan vidio znak od policije da stanem, te sam nesmetano nastavio voznju. No bio sam pod utjecajem alkohola pa nemogu sa sigurnoscu reci da policija nije podigla palicu. No zaustavio sam se odma nakon sta san opazia policiju koja me prati. Nakon sto san napuva 1,7 i provedene noci u postaji dobia san dva prekrsajna nalpga od 3000 za nezaustavljanje i 5000 za alkohol i sve skupa 8 miseci oduzimanja vozacke. Sto mi je cinit, dali u potpunosti priznat krivnju jer niko u femiliji ne radi nit ikako to mogu platit, student sam. Ili spomenuti da nisan vidia palicu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ha, sve si napisao, a i odgovor. Ako do sada nisi imao prekršaje (alkohol) i dr. pozovi se na "olakšavajuće okolnosti". Dogodilo se i neću više nikada.....

 

Ali i sa olakšavajućim okolnostima - kazna će biti "gadna".....zeznuta situacija.

 

Ne želim ti davati savjete i izigravati pametnjakovića, a "ofurio" si se na pećnicu.

Nemoj piti i voziti. Mogao si da nekog da odvedeš u smrt.

 

Možda i nema veze sa temom ali pročitaj link.

Sretno i pročitaj tekst u zagradi - (alkohol u prometu ubija-tebe, druge-lisnicu i vozačku kao i automobil).

 

http://www.legalis.hr/content.php/5531-Srbija-zabrana-no%C4%87ne-vo%C5%BEnje-za-mlade-voza%C4%8De

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eh, poslije svakog vikenda ista pitanja..

..i isti odgovori..daklem..ne preostaje ti ništa drugo nego napisati prigovor na prekršajni nalog putem PP koja ga je izdala, u kojem češ priznati djelo, pokajat se, zamoliti za smanjenje kazne poradi nikakvih primanja (student, nitko ne radi itd.) i eventualno plačanje na rate i molit Svevišnjeg da sudac bude smekšan predblagdanskim raspoloženjem pa dobrano smanji kaznu..

 

Baj d wej, ne spominji da nisi vidio palicu ni slučajno..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Haha, pa naravno poštovani Sivko, stoji to zašto je nije vidio..ali za 8000kn, malo to ublažit, ono, "vidio jesam ali prekasno pa se htio u takvom stanju sigurno zaustaviti malo dalje"..na kraju krajeva sve će reći sud..a dal će već kad se "opekao" poslušati savjet Mrlje, na to ne možemo utjecati..

 

..samo upozoriti..pa i za sve koji budu posjetili ovu temu evo jednog..

..grafit na ulazu u OS..uz slikovni dio piše "alkohol u krvi, krv na cesti"..pa sad vi vidite..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija