Jump to content

zabrana otuđenja vozila


bendjamin

Preporučene objave

Imam problem koji nije trebao biti problem.Prodan je auto prije 6 mjeseci i dogovoreno da će novi vlasnik isti prenijeti na sebe odmah po kupnji. Isti to nije učinio i sad je pokrenut postupak za zabranu otuđenja nad tim vozilom radi ovrhe. Registracija je istekla i ne može ga sada prenijeti na sebe a ne znam da li ja mogu produljiti registraciju na svoje ime pa da prijenos napravi kasnije kad raspetljamo situaciju.Predao sam prijedlog obustave zabrane otuđenja na sud ali ne znam kako i kada će isti donijeti novo rješenje i u čiju korist. Kako postupiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam problem koji nije trebao biti problem.Prodan je auto prije 6 mjeseci i dogovoreno da će novi vlasnik isti prenijeti na sebe odmah po kupnji. Isti to nije učinio i sad je pokrenut postup

 

kupac snosi krivicu za događaj.

trebao je odmah po potpisivanju ugovora auto prevest na svoje ime. tada nebi bila moguća zabilježba tuđe ovrhe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kupac snosi krivicu za događaj.

trebao je odmah po potpisivanju ugovora auto prevest na svoje ime. tada nebi bila moguća zabilježba tuđe ovrhe.

 

To je jasno tko je kriv ali bitno je da čovjek sada pokuša riješiti problem, a najednostavnije će ga riješiti otplatom kompletne ovrhe ili da se nagodi sa ovrhovoditeljom oko otplate duga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija