Jump to content

Uhvacen sa travom


lijetozima

Preporučene objave

Pozdrav, molio bi odgovor na sljedece pitanje;

Neki dan sam pao sa mokrim ostatkom jointa koji nije gorio i odveden sam u stanicu te nakon 2 i pol sata dobio kaznu od 5500 kna. Ajmo reci da mi je jedan policajac preporucio da odem na sud i da kazem da to nije bila nikakva trava nego duhan posto kao ne testiraju ostatke.

Sada me zanima dali je to istina i sto mi preporucate jel stvarno nebih htio ispljunut 5000 tisuca zbog ovakve gluposti i prvog puta da sam dobio prekrsaj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani lijetozima, koliko vidim dobro si prošao te se pri padu nisi ozljedio, što je najbitnije. Ne postoji zakon po kojem je padanje sa mokrim ostatkom jointa koji nije gorio kažnjivo.

 

Preporučio bi da napraviš što možeš da smanjiš kaznu, iako sam siguran da je svejedno jel duhan ili trava, jel joint gorio ili ne, pošto je oboje po zakonu dozvoljeno.

 

Ipak, pošto imaš hvalevrijednu mogućnost ispljuvavanja novca, preporučio bi ti da ispljuneš 5000, pa makar i na glupost, jer tako ćeš najlakše riješiti problem, a nije da te košta.

 

Zanimljivo pitanje je i tko je tu tužitelj? Tužitelj je vjerojatno neki čovjek na kojeg si opao sa mokrim jointom koji nije gorio, pa te sad taj čovjek tuži za odštetu. Traži suočavanje sa tužiteljem i ponudi mu odštetu za sve tvrdnje koje dokaže pred sudom. Ukoliko se ne pojavi na sudu, tim bolje, nećeš morati ispljuvavati novac.

 

Ništa nemoj priznavati prije utvrđivanja činjenica, a to su da padanje nije kažnjivo, te da se utvrde točne ozljede koje si prouzročio čovjeku na kojeg si opao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, molio bi odgovor na sljedece pitanje;

Neki dan sam pao sa mokrim ostatkom jointa koji nije gorio i odveden sam u stanicu te nakon 2 i pol sata dobio kaznu od 5500 kna. Ajmo reci da mi je jedan policajac preporucio da odem na sud i da kazem da to nije bila nikakva trava nego duhan posto kao ne testiraju ostatke.

Sada me zanima dali je to istina i sto mi preporucate jel stvarno nebih htio ispljunut 5000 tisuca zbog ovakve gluposti i prvog puta da sam dobio prekrsaj.

 

Napiši prigovor u kojem tražiš ispitivanje pred sudom, pa ćeš tamo imati uvid u cijeli spis i vidjeti je li bilo vještačenja ili nije.

 

Teško mi je vjerovati da nije, tako da tu nemam što pametno reći.

 

U svakom slučaju, do saslušanja stigneš pripremiti obranu kako god misliš da treba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija