Jump to content

Bankovni kredit uz enorman depozit


Drvotip

Preporučene objave

Poštovani evo ovo je moj prvi post i tražim pomoć nadam se da ima netko tko zna odgovor na moj problem jer neznam kako se postaviti prema banci

 

 

Dakle riječ je o kreditu koji nije otplačivan na vrijeme jer smo ostali bez prihoda te se u dogovoru sa bankom napravili reprogram kredita kao novi kredit i tu je sve u redu osim jedne stavke stari kredit je imao depozit od cca 12000kn na koji neidu kamate a cjelokupno dugovanj je kod reprogramiranja kredita sa depozitom iznosilo 26000kn od početnih 115000kn.

 

Sada je banka izdala kredit mojoj majci koja je u penziji i nemože ić na kraći rok od 7godina zbog kreditne sposobnosti ali kredit nisu umanjili za depozit niti su ga korigiralitako da se u tih 7god nabrati nepotrebne i skupe kamate.

 

Uglavnom sada banci leži 12000kn depozita na koji neidu nikakve kamate u našu korist a mi plačamo kamatu banci na taj

 

novac kao da je posuđen na realni dug od 18000kn ispada je je ovo legalno lihvarenje jer se ovaj dug može

riješiti na manje godina s puno manjim troškovim jer nije isto kredit od 16000 ili 26000

 

 

kome se i kako obratit za pomoć riječ je o zagrebačkoj banci

 

Ako nisam ovo dobro objasnio milim vas pitajte me unaprijed HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako sam vas dobro razumjela, vi ste prilikom sklapanja ugovora o kreditu dali učešće od 12.000,00 kn? preostalo za uplatu je 26.000,00 kn, je li tako? vi sad želite da se taj dug umanji za 12.000,00 kn vašeg učešća?

 

u pravilu, ako ste potpisali ugovor/sporazum o reprogramu kredita, onda će uvjeti biti onakvi kakve ste potpisali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija