Jump to content

Molim pomoć hitno


bgradnja

Preporučene objave

Pozz ljudi.

Prije mjesec i nešto sitno sam zaustavljen i dobio test na droge i pokazalo mi je amfetamin, ja sam dao krv, i sad još cekam te nalaze a obitelj mi se raspada nitko mi ne vjeruje, nemam vam razloga lagati stvarno nisam nikad u životu ništa koristio osim trave a taj dan nisam popio niti nikakav lijek niti išta, a i da sam bio drogiran sigurno nebi prihvatio taj test. Molim vas ako mi mozetw pomoći ako netko zna gdje se to analizira, dali je moguće doći do tih ljudi do kontkat broja da ih nazovem da vidim što je to teško mi je jako žena me želi ostaviti stvarno sam u velikoj frci molim vas da mi pomognete!! :(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Našao sam gdje se to radi, ali nitko se ne javlja kad god zovem. Ljudi, pa zašto mi je to pokazalo da sam pozitivan na amfetamine? Pa to nije neka obična droga ja nisam nikad ništa konzumirao osim trave, tabletu nikakvu nisam popio ni ništa, ne znam što da mislim, sigurno ima neki razlog zašto je to pokazalo jbt, koja tragedija...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ionako tí neće ništa reći jer nisi ti ni tražio analizu. To je samo test a zato se i vadi krv da se vidi koja droga je u pitanju. Tebi je nebitno koja jer kazna i vozačka odoše o kojoj god se vrsti radilo.Doma reci da čekaju presudu u kojoj će pisat o čemu se radi.

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Došli su nalazi i kažu da je to od B komleksa vitamina kojih sam pio 2 dana prije testa

Mogu mi ga editirao moderator i meni i mojoj vozackoj. U ponedjeljak ću im mahat svojim editirao moderator ispred policije hahahaha

uređeno: od G-man
neprimjereno izražavanje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija