Jump to content

invalidska komisija


jozoporcija

Preporučene objave

Pozdrav svima.molim da mi netko pojasni moj slučaj. prije dvije godine sam pretrpio tesku ozljedu na poslu.utvrđeno mi je 50 posto invalidnosti na zavodu za vjestačenje.da budem jasniji amputirana su mi četir prsta šake.prije dva ipol mjeseca sam bio na inv.komisiji za utvrđivanje nesposobnosti za rad,još ništa nisam dobio od njih.uzeli su mi svu orig. med. dokumentaciju. unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima.molim da mi netko pojasni moj slučaj. prije dvije godine sam pretrpio tesku ozljedu na poslu.utvrđeno mi je 50 posto invalidnosti na zavodu za vjestačenje.da budem jasniji amputirana su mi četir prsta šake.prije dva ipol mjeseca sam bio na inv.komisiji za utvrđivanje nesposobnosti za rad,još ništa nisam dobio od njih.uzeli su mi svu orig. med. dokumentaciju. unaprijed hvala.

jozo,

iz vlastitog iskustva i iskustva drugih, nažalost bi se moglo dogoditi da na invalidsku hodočastite 2-3 godine. Znam zaštitara koji je pretrpio moždani udar i 2 i pol godine nije dobio Invalidsku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija