Jump to content

ERAKOVIĆ


anonimno

Preporučene objave

  • 5 tjedna kasnije...

Dojam je slijedeći-on je osobno prilično hladan i nezainteresiran tip, pomalo njorgav, ali stalno vrti manje više ista pitanja pa ne bi trebalo bit previše problema s njim.Zna li netko što treba odgovoriti na njegovo pitanje o tome gdje su uređena osiguranja i vrste istih??Odnosi li se to na odgovarajuće odredbe ZOO-a ili na Zakon o osiguranju?Anybody?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Ja sam polagala kod njega u rujnu i položila, dobronamjeran i ugodan, mene je malo šiljio pitanjima iz prakse (dao mi primjer pa pitao kako bi postupila) ali mi je odmah dao na znaje da ga samo zanima, onako kao razgovor kako bi postupila i da ako mu i ne znam odgovoriti zbog toga me neće srušiti, ako kandidat ne zna izvlači od njega i cijelo vrijeme ga navodi na odgovor, osiguranje pita ali samo ako je to na bilo koji način vezan presudom,npr. kolegica je imala presudu naknade štete od osiguravajućeg društva i pitao ju je kojim zakonom je to regulirano i i po kojem principu odgovara osiguravatelj,kad sam ga slušala srušio je kandidata ali on doista nije znao, eto moje iskustvo je tako, jedan od ugodnijih ispitivača i nema uopće namjere da vas ruši čak suprotno, trudi se izvući od kandidata koliko god može

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija