Jump to content

Ozljeda u trgovackom centru


pravde

Preporučene objave

Jucer sam imao nezgodu u trgovackom centru, naime kad sam ulazio u trgovacki centar velika klizna vrata nisu radila te sam usao na vrata pored tih velikih, te pri otvaranju vrata mi je pala metalna letvica sa vrata i rasjekla me iznad oka, nakon toga sam odmah otisao na hitnu gdje su mi oni sredili tu ozljedu, danas sam otisao do istog trgovackog centra i pokusao mirnim putem rjesiti nastali problem ali oni su stalno govorili o tome kako to nisu ulazna vrata vec da su to vrata u slucaju pozara, ali nigdje nema nikakve naljepnice da su ta vrata samo za slucaj pozara ili da je zabranjen ulaz i stalno pokusavaju krivnju svaliti na mene, i nakon pregleda nadzornih kamera nisu priznali krvinju, i danas kad sam ulazio na vratima sam vidio kap moje krvi na podu te je lajsna na vratima cijela izgrebana kako je padala, sada neznam kako da dodem do naknade stete ako je uopce mogu dobiti.

 

Ispricavam se ako sam na krivom mjestu otvorio temu ali jednostavno nisam znao gdje je drugo staviti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija