Jump to content

Kupoprodajni ugovor ili ne?


Lunjalo

Preporučene objave

Ekipa,zanima me da li treba raditi kupoprodajni ugovor za auto koji je razbijen totalka u jednoj prometnoj nezgodi i koji se sada nalazi "u žici" kod jednog gospodina koji šlepa aute za Hak jer meni se nije nikako isplatilo financijski šlepati auto kući i ostao je tamo...Polica osiguranja i prometna su kod mene,i vozilo i tablice su uredno odjavljeni..Da li moze naprimjer biti nekih problema za mene da netko odluci uzeti taj auto i popravi ga pa napravi neki prekrsaj u prometu??Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kada je vozilo došlepano u žicu gospodin je ispisao račun,a pošto je račun bio takve cifre da se smrzneš dogovorili smo se da on pod taj račun ostavi auto sebi i još mi je dao nešto novaca na ruke jel meni se nikako nije financijski isplatilo platiti tako veliki racun i jos veci racun bi me ispalo da šlepam auto do mjesta stanovanja,i rekao mi je kada odjavim vozilo i to sve samo da mu prometnu i rezervni ključ pošaljem jel će ga on vjerovatno prodati u dijelove

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bas sam danas pricao sa tim gospodinom koji ima slep sluzbu i rekao je da kada mu posaljem prometnu da je odjavljeno vozilo njegova je duznost da napravi kupoprodajni ugovor i meni posalje jedan primjerak..Sada imam jos jedno pitanje,prometna se desila u 10 mjesecu a dan prije nesrece sam registrirao vozilo,imam li pravo na povrat cestarina?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija