Jump to content

nadstrešnica, svjetleći natpis i bankomat


vapartman

Preporučene objave

Molim za pomoć.

U zgradi u kojoj živim, u prizemlju je trgovina.

Iznad ulaza i izlaza iz trgovine ( dvoja vrata ) podignuta je nadstrešnica, stavljen prevelik svjetleći natpis trgovine i bankomat. Nadstrešnica nije bila predviđena glavnim projektom.

Zanima me da li je zakupnik trgovine ( ili vlasnik) trebao suglasnost svih suvlasnika za ovakvu intervenciju na fasadi koja je značajno nagrđena ovim zahvatima. Da li je za ovakve nadstrešnice ( svaka je sigurno 10-ak m2 površine ) bila potrebna dozvola i gdje bi mogao provjeriti da li je takva dozvola izdata? Ako treba suglasnost suvlasnika ( a po meni treba ) šta ako ona ne postoji, kome se obratiti? Svjetleći natpis je prevelik u odnosu na zgradu i postavljen na ostakljenom dijelu prizemlja iznad vrata. Da li za postavljenje svjetlećeg natpisa treba takođe suglasnost suvlasnika ?

Isto me zanima za bankomat jer je napravljen otvor u fasadi koji nije bio u projektu? Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija