Jump to content

Problem s ovrhama


Neinformirana12345

Preporučene objave

Zanima me jedna stvar,imam ovrhe iz svega i svačega,dugovi za komunalije su u pitanju,nezaposlena sam i nemam račun u banci,ovrhe plaćam po uplatnicama kako i kada mogu,želim prodati stan kako bih mogla namiriti sve dugove,moj ukupni dug je mnogo manji od iznosa koji ću dobiti prodajom stana,zanima me sljedeće,kada mi novac od prodaje sjedne na račun u banci,ovrhe çe se preko Fine naplatiti automatski,to mi je jasno,ali neznam što će biti sa ostatkom novca i kada çu moçi s njime raspolagati,čula sam da znaju proći godine dok ti odblokiraju račun,iako je sve podmireno,neznam kako da zaštitim ostatak novca na računu,ako netko ima savjet bila bih zahvalna!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postoji opcija da vam kupac isplati u kešu.

Postoji li kakva zabilježba na nekretnini u gruntovnici?

 

Stan je u otkupu od MORH-a,ali to nije problem,imam vlasnički list,uredno se otplaćuje i mogu raspolagati s njim,a kupci uglavnom dižu kredit da bi kupili stan i novac se dobija na račun,mene zanima kada se nakon naplate potraživanja odblokira račun.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija