Jump to content

dokle seze ljudska glupost i tko placa dolazak policije


mijo varmaz

Preporučene objave

Postovani! Molim vas za pomoc

Dakle,jucer u poslijepodnwvnim satima dogodio se incident oko mimoilazenja u uskoj ulici i vracanja unatrag.. naime ulica je za jedan auto,veliko brdo..ja sam isla nizbrdo i vec sam bila pri kraju ukice kad jw gospodja koja se trebala vratiti nizbrdo bila 10 m za vracanje, a ja 100 m u rikverc uzbrdo.ona je jednostavno ugasila auto i upalila sva 4... ja sam krenula vijugavom ulicom uzbrdo dok nisam spalila lamelu i auto nije htio unatrag inace nwpregledna ulica. Zvala sam oca koji ju je molio da se makne i nije htjela na sto sam zvala policiju.. policajac je poslusao obje price i pokazala je da je bila na pocetku ulice i nije htjela namjerno se vratit 10 m unatrag.. kao zasto bi.. lijepo ju je policajac pitao. Jos je doticna rekla da ju je otac izvrijedjao, ako ke nekom rijec nekulturan i bezobrazan uvreda... ni na uputu policije iz prve nijw htjela maknut auto,tek kad joj je spomwnut pauk ga je makla.. zanima me tko placa izlazak policije iako je ona ocigledno kriva... i sto jos moze izmiskit u svoju korist.. policija mi je dala podatke ako ju zelim priv.tuzit za naknadu stete.. sto mi je ciniti... hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija