Jump to content

Žalba na presudu Visokog prekršajnog suda


masterbizz

Preporučene objave

Poštovani,danas sam dobio presudu Visokog prekršajnog suda u Zagrebu u kojoj se odbija moja žalba na prvostupanjsku presudu od 27.5.2013.godine,te se ista "u osuđujućem dijelu potvrđuje".Uz to sam dobio rok od 5 mjeseci da platim 2/3 kazne(3.333 kn) te će mi se u tom slučaju priznati kao da sam platio cijelu(5.000 kn).Da puno ne duljim,u pitanju je bila moja žalba na pogrešnu proceduru utvrđivanja podataka,(policajac me zaustavio i utvrdio da mi je istekla vozačka i da imam alkohola,no podaci na prijavi su potpuno kontradiktorni,te uz to nije prošlo 15 minuta od konzumacije pića) što sud nije prihvatio.Sada to gledam kao daleku prošlost,em je auto registriran i alkohol mi je stran pojam.Zanima me da li imam pravo i koliko mi se isplati žaliti se na Ustavni sud,jer sam negdje pročitao da se to može.U žalbi prvostupanjskom sudu sam napomenuo da ne prihvaćam odluku sudkinje koja je na temelju mog pogleda kod sučeljavanja s policajcem na sudu,ustanovila da je policajac u pravu i da nije bilo proceduralne pogreške,a u objašnjenju presude Visokog suda piše da nisam imao primjedbe na mišljenje suca,što nije točno.Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija