Jump to content

Prometna nesreća,zakon, osiguranje


freeride

Preporučene objave

Pozdrav,

Imao sam prometnu nesreću, sletio sam ceste.

U autu je sa mnom bila cura koja je zadobila prijelom bedrene kosti, puknuce rebra i manju posjekotinu na glavi.

Ja nisam bio pijan niti sam vozio neprilagođenom brzinom.

 

Zanima me koje su posljedice za mene što se zakona tiče?

I Dali cu ja morati vraćati novac osiguranjima nakon sto njoj njezino osiguranje te moje osiguranje auta isplati odštetu za ozljede?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako su ozljede teške, sigurno ide kaznena prijava i kazneni postupak, za koji ćeš morati uzimati odvjetnika kaznenjaka. U slučaju osuđujuće presude, ako nisi već imao sličnih situacija, sigurno će ići uvjetna osuda, ali odvjetnik je svakako preporučen.

 

Što se tiče osiguranja, bez obzira na alkohol, moguće je da će si osiguranje htjeti ostvariti neku korist, ili regresom ili smanjenjem bonusa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako su ozljede teške, sigurno ide kaznena prijava i kazneni postupak, za koji ćeš morati uzimati odvjetnika kaznenjaka. U slučaju osuđujuće presude, ako nisi već imao sličnih situacija, sigurno će ići uvjetna osuda, ali odvjetnik je svakako preporučen. Što se tiče osiguranja, bez obzira na alkohol, moguće je da će si osiguranje htjeti ostvariti neku korist, ili regresom ili smanjenjem bonusa.
Oprosti, a jel može ići osiguranje regresom ako nije bio alkoholiziran? Ovo za bonus mi očekivano da će ići ako nema ugovoren čuvar bonusa ili tako nešta.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija