Jump to content

Da li je ova nagradna igra regularna?


anonimno

Preporučene objave

Na radiu spiker prvo pusta reklamu o cipelama Trokadero- bla bla truc truc, najbolji su divni krasni i onda trazi od slusatelja da nabroje 4 nagradna pojma. 2 zene su pogodile; spiker objasnjava: bravo dobili ste 20% popusta na cipele u toj trgovini, pa to je ogroman iznos - to je oko 50 eura.

Znaci da ta zena nije dobila nikakav poklon nego enorman trosak.

Ova druga je odmah spustila slusalicu.

zalosno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O ima ,ima kvalitete!Došlo je vrijeme da svega ima,ali nema kuna.To su nam stari govorili,bit će svega,ali kuna ne.

Osobno mislim da smo sami krivi za masu stvari.Slažem se da poslodavci rade što hoće,da nas voze loši busevi...

Ali kod igre postoji mogućnost da je spiker zaboravio na početku reći da se igra za 20 % ili osoba nije dobro čula.No i da dođe po nagradu,ako nema kuna neće ih kupiti.A to što ista osoba nema pojma o kojim cipelama se radi (ni ja nemam pojma, nikad čula) i koliko mogu koštati, to je njen problem.

Štrumfovi su govorili: nema nekaj za nikaj.

I ne slažem se da se pomirimo sa ovim što imamo,ali...tko će se organizirati,tko će stati tiranima na kraj, kad je sve privat i mogu raditi što hoće.A tko štiti radnika?E pa te smo promjene htjeli.Nismo znali da će privatnici postati robovlasnici,da će sve biti prodano i da ćemo biti kolonija.No to nije tema i nema smisla uzimati prostor.Pozdrav :cry:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A možda je žena znala o kojim se cipelama radi, imala i namjeru kupiti, i onda je po meni to za nju prava nagrada. Znam da bi za mene bilo kad bih nešto namjeravala kupiti i dobijem 20 posto popusta1 u svakom slučaju, ako nije znala, slažem se da ne mora podići nagradu ili lijepo ponovno nazove radio-stanicu i kaže da svoju nagradu velikodušno ustupa nekom kome treba

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija