Jump to content

Rba banka zaštita klijenta


Ttt14

Preporučene objave

Trebam pravni savijet! U rba banci sam zatražila kredit nenamjenski u iznosu od 75000 € kredit još nije obrađen niti sam nikome pričala o podizanju kredita, znači zna samo djelatnik banke i ja..Da bih čula da većina mojih su mjestana zna da ja dižem kredit.Djelatnik banke je iz mog rodnog mjesta jedino je on mogao proširiti informacije. Mene zanima što mogu učiniti po tom pitanju i sta raditi dalje i koje su sankcije za iznošenje tajnih informacija od strane djelatnika rba banke na štetu klijenta?

Hvala

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mene zanima što mogu učiniti po tom pitanju i sta raditi dalje i koje su sankcije za iznošenje tajnih informacija od strane djelatnika rba banke na štetu klijenta?

Hvala

Lp

pa ako ti najviše smeta to što sad svi znaju....više ništa ne možeš učiniti....kaznom djelatniku češ postići samo to da u buduće djelatnici paze šta pričaju..ali to je masovna pojava da ljudi svašta pričaju i blebeću po "selu"....isto kao i kad dođeš kod liječnika i liječnik ili sestra s tobom o svemu o čeg boluješ ili šta piješ pred ostalim pacijentima...i onda kad im kažeš zašto nemaš privatnosti,onda oni :pa šta ima veze ,nije bolest sramota.....

izgleda dok ne bude što više pijava i dobijanja otkaza ta navika se neče promjeniti...

Na vašem mjestu, zatražio bih razgovor s voditeljem poslovnice. Sankcija bi mogla biti i otkaz (ili opomena pred otkaz) za dotičnog djelatnika.

bojim se da od toga ništa....ako netko može npr. g.Bulju (zastupnik) reći u saboru pred cijelom državom od čega boluje...ili ako hanžeković može za njega reći da je ovršen nekoliko puta na televiziji.....

al' možda i nisam u pravu....postoji šansa da neki "mali " djelatnik i otfrkne sa posla ,ovi iznad su ipak bogomdani.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bojim se da od toga ništa....ako netko može npr. g.Bulju (zastupnik) reći u saboru pred cijelom državom od čega boluje...ili ako hanžeković može za njega reći da je ovršen nekoliko puta na televiziji.....

al' možda i nisam u pravu....postoji šansa da neki "mali " djelatnik i otfrkne sa posla ,ovi iznad su ipak bogomdani.....

 

Političare ne treba miješati u ovaj slučaj.

 

Gledajte, banci kao poslodavcu i poslovnom subjektu sasvim sigurno neće biti svejedno ukoliko se njeni djelatnici ponašaju na ovakav neprofesionalan način. Nije svaka reklama dobra reklama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija