Jump to content

anna2662

Preporučene objave

Poštovani,

 

u rujnu sam otvorila jdoo. Kako se između ostalog planiram baviti i trgovinom preko interneta tražila sam što mi treba u registraciji i popisu djelatnosti.

 

Naime, meni je javni bilježnik u registraciju društva stavio:

- kupnja i prodaja šutem interneta

- djelatnost informatičkog društva

 

Niti jednu od ove dvije djelatnosti ja ne mogu naći u NKD-u pod niti jednom šifrom kako bih vidjela njihovo objašnjenje.

 

Također na stranicama Min. Gospodarstva piše da bi se bavio internet trgovinom da moraš imati registriranu djelatnost " USLUGE INFORMACIJSKOG DRUŠTVA " koja također tim riječima nije u NKD -u nego pod brojem 63 piše INFORMACIJSKE USLUŽNE DJELATNOSTI što je najbliže tome što piše.

 

Jesu li meni onda javni bilježnik i sudac krivo stavili kad meni piše djalenost informatičkog društva a to ne mogu naći u nkd-u?

 

Što da radim?Trebam li doregistrirati djelatnost ili mislite da sa stavkom kupnja i prodaja puetm interneta i djelatnost informatičkog društva mogu obavljati prodaju putem interneta?

 

Napominjem, niti jednu od ove dvije koje sam rekla da imam registrirano kao takve ne mogu naći u nkd-u s objašnjenjem.

 

Zahvalna na pomoći :(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija