Jump to content

Bracna stecevina-nadoknada za koristenje poslovnog prostora


amna

Preporučene objave

Postovani,

Razvela sam se prije 6 godina i suprug je usao u posjed 2 stana (koji su na moje i za koje osim struje nista nije placao tako da sam ja tuzena ) i jedan poslovni prostor ( ima svoju tvrtku ). Ovih dana je dosla presuda u kojoj meni pripada 1/2 od svega zajednicko stecenog u braku. Da li je moguce da napravim tuzbu za poslovni prostor koji koristio sve ove godine u svoju korist.

 

Hvalaa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

presuda u kojoj meni pripada 1/2 od svega zajednicko stecenog u braku.
_____
Da li je moguce da napravim tuzbu za poslovni prostor koji koristio sve ove godine u svoju korist.
kako za poslovni prostor tako i za ostale nekretnine za koje je pravomoćno utvrđeno da ste suvlasnica osnovom bračne stečevine,a koje je vaš bivši suprug držao u svom posjedu,no kako bi se u konkretnom slučaju radilo o obvezno-pravnom zahtjevu treba istaknuti da isti podliježe zastari,glede čega je sasvim izvjesno da u vašem slučaju vrijedi opći zastarni rok(5 god),odnosno možete potraživati tražbine za vrijeme unazad 5 godina od dana podnošenja tužbe.

Preporuka da Vas kroz postupak vodi stručna osoba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija