Jump to content

Ugovor o doživotnom uzdržavanju


toni22

Preporučene objave

mislim da se ne radi o tome Spitfire...

 

A misliš na ono kao kad je prije fiskalizacije konobar ili trgovac na pragonu povukao jednu ravnu a drugu kosu crtu :zubo:

 

Moguće, no nekako mi to u današnje vrijeme računala i ispisa ne ide. Na dobro sročenim ugovorima svako dodavanje se primjeti. A i nema ga samo jedna strana. Čak štoviše, ima ga i onaj tko ga je ovjerio.

 

 

...Da li su te crte nuzan sastojak ugovora bez kojih nece proci ovjera i prijedlog za zabiljezbu ili moze i bez tih crta? Puno hvala

 

Nisu nužan sastojak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

crta je crta, pa bila ravna ili kosa :zdero:

 

te "crte" nisu nuzni sastav ugovora, niti se iste moraju staviti za ovjeru... - znaci moze slobodno i bez njih...

 

a sto se tice krivotvorenja istih, kakovih sve printera/skenera sam sreo, zacudili bi se sto se sve moze napraviti...

 

A misliš na ono kao kad je prije fiskalizacije konobar ili trgovac na pragonu povukao jednu ravnu a drugu kosu crtu :zubo:

 

Moguće, no nekako mi to u današnje vrijeme računala i ispisa ne ide. Na dobro sročenim ugovorima svako dodavanje se primjeti. A i nema ga samo jedna strana. Čak štoviše, ima ga i onaj tko ga je ovjerio.

 

 

 

 

Nisu nužan sastojak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija