Jump to content

SERVIS LAPTOPA - pitanje


Hrlee

Preporučene objave

Unaprijed se ispricavam ako je krivi podforum, slobodno premjestite ako je.

 

Dakle, bio sam u jednoj trgovini informaticke opreme koja ima i ''servis''

 

Dosao sam prosli tjedan u srijedu, ostavio laptop, kad zove covjek nakon 15 minuta: '' nema kolege, oprostite, zaboravio sam da je na godisnjem pa bi laptop bio tek gotov u utorak, pa ako zelite mozete ga donjet onda u ponedjeljak da ne cekate predugo''.

I ja se vratio po laptop i covjek kaze '' donesite ga u ponedjeljak i odmah u utorak ce vam bit gotov ''

 

U ponedjeljak donesem, na moje pitanje hoce li biti ''gotov'' u utorak dobivam odgovor: ''da ce biti u srijedu ili eventualno cetvrtak, ali bit ce u srijedu'', '' jer kolega mora to odvest/poslat u servis ''

Znaci da nije njihov servis nego neki drugi servis s kojim oni ocito imaju neki poslovni dogovr

 

u srijedu zovem, pitam kad ce bit gotov kaže, četvrtak ili petak, ali bit ce cetvrtak...

 

sad ne znam dal me zavlače ili šta?

Imam li pravo tražiti svoj laptop natrag ( popravljen ili nepopravljen ) do petka?

Imam li pravo zatražiti račun od servisa ili samo račun od informatičke trgovine u koju sam laptop donio?

Moraju li mi na moje pitanje koji je servis reće koji je to servis popravljao?

Ima li neki zakonski rok u kojem laptop mora bit popravljen?

[edit] moraju li mi na moj upit isporuciti dokumentaciju o tome što je i kako popravljano?

imam li pravo uzeti laptop i odbiti platiti ( punu cijenu ili dio cijene ) zbog kašnjenja, tj. nepoštivanja njihove usmene riječi ( dogovora) ?

 

 

 

Sve ovo je izvan garancije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija