Jump to content

Ozljeda na radu


anton887

Preporučene objave

poštovani, priznata mi je ozljeda na radu koju sam doživio radeći grube poslove na gradilištu. Zbog ozljede sam završio na kirurgiji i operaciji stopala. 

Nakon nekog vremema stiže mi rješenje o ovrsi da sam dužan platiti bolničke troškove liječenja u iznosu od 1 tisuću kn.   Uložio sam prigovor na ovrhu i sada čekam ročište. Priložio sam obrazac priznate ozljede u prigovoru...Da li se doista moraju plaćati medicinski troškovi ako je priznata ozljeda na radu? U komiunikaciji s djelatnikom iz HZZO Zagreb rekao je da nisam , već da je to greška pravnika iz bolnice jer da nije u roku prijavio povrat sredstava od HZZO pa da sad hoće to od mene povratiti, ako sam ga dobro razumjeo...Evo, molim za pomoć i savjet..

 

Puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Spitfire je promijenio naziv u Ozljeda na radu
, anton887 je napisao:

poštovani, priznata mi je ozljeda na radu koju sam doživio radeći grube poslove na gradilištu. Zbog ozljede sam završio na kirurgiji i operaciji stopala. 

Nakon nekog vremema stiže mi rješenje o ovrsi da sam dužan platiti bolničke troškove liječenja u iznosu od 1 tisuću kn.   Uložio sam prigovor na ovrhu i sada čekam ročište. Priložio sam obrazac priznate ozljede u prigovoru...Da li se doista moraju plaćati medicinski troškovi ako je priznata ozljeda na radu? U komiunikaciji s djelatnikom iz HZZO Zagreb rekao je da nisam , već da je to greška pravnika iz bolnice jer da nije u roku prijavio povrat sredstava od HZZO pa da sad hoće to od mene povratiti, ako sam ga dobro razumjeo...Evo, molim za pomoć i savjet..

 

Puno hvala

šta je sa zdravstvenim osiguranjem i dopunskim? dali su kod prijema u bolnicu tražili iskaznicu  zdravstvenog osiguranja  i dopunsko.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija