Jump to content

Neizdavanje platnih lista,godisnjeg odmora,prekovremenih...


neven92

Preporučene objave

Pozdrav,zanima me dal ja imam kakvih prava prijaviti nekome nepravilnosti kod bivseg poslodavca, tu ima svega,od krsenja ugovora,bio sam prijavljen na minimalac sa 40 sati tjedno radno vrijeme a radio sam puno vise,u 11 mjeseci rada nisam dobio ni jednu platnu listu,naravno niti potpisao istu,nisam ni imao godisnjeg odmora a nakon otkaza nije mi ni isplacena naknada za taj godisnji posto ga nisam iskoristio...radio sam kod poslodavca sa ugovorom u kojem moram odraditi 5 godina minimalno jer mi je poslodavac platio prekvalifikaciju ali eto nakon 11mjeseci nisam mogao vise izdrzati nepravdu i krsenje ugovora i dogovora o nacinu rada koji cu obavljati,i pod prijetnjom da necu dobiti svoje papire nakon otkaza otisao sam potpisati izjavu kod biljeznika da cu vratiti novac koji su potrosili na moju prekvalifikaciju,preko koje su mi sada i stavili ovrhu na racun...pa me sad interesira ako si vec i ne mogu pomoci sa ovom ovrhom,mogu li kako barem prijaviti nesto od navedenog da barem taj poslodavac plati kaznu zbog tih nepravilnosti,hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija