Jump to content

Zabrana ulaska u trgovinu


anonimno

Preporučene objave

A kak bi? Pa ne traži se osobna iskaznica radi identifikacije pri ulasku u trgovinu. Nema nikakvih crnih lista. Trgovina je otvorena za sve građane, a jesu li oni kradljivci ili ne, to se ne tiče trgovca već države. A trgovac nek pazi - zato ima kamere i zaposlenike koji gledaju.

 

Btw., neki dan sam ušao u dućan sa stvarima kupljenjim na Dolcu. Na vratima stoji oznaka da je sve pod videonadzorom. Stoga pretpostavih da nije potrebno da vrećicu ostavim na blagajni. Naravno, prodavačica me zaskočila i tražila da joj platim 100 kn "kazne" inače zove policiju, jer da ona ne može znati tko krade, a tko ne. Kad joj rekoh nek slobodno zove policiju i da joj pare nedam, odustala je od svojeg nauma. Još bi na kraju ostala i bez posla. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mrnjaukalica je napisao:

A kak bi? Pa ne traži se osobna iskaznica radi identifikacije pri ulasku u trgovinu. Nema nikakvih crnih lista. Trgovina je otvorena za sve građane, a jesu li oni kradljivci ili ne, to se ne tiče trgovca već države. A trgovac nek pazi - zato ima kamere i zaposlenike koji gledaju.

 

Btw., neki dan sam ušao u dućan sa stvarima kupljenjim na Dolcu. Na vratima stoji oznaka da je sve pod videonadzorom. Stoga pretpostavih da nije potrebno da vrećicu ostavim na blagajni. Naravno, prodavačica me zaskočila i tražila da joj platim 100 kn "kazne" inače zove policiju, jer da ona ne može znati tko krade, a tko ne. Kad joj rekoh nek slobodno zove policiju i da joj pare nedam, odustala je od svojeg nauma. Još bi na kraju ostala i bez posla. :-D

 

U kojem si to dućanu doživio??

A hebote, stvarno smiješno!!

Ja bi od nje zatražio da mi da uplatnicu da platim kroz osam dana il nek izda prekršajni nalog u kojem će bit pravo na žalbu! :-D

Svašta si dopuštaju ti trgovci!!

 

Ja recimo uživam provocirati tipusa koji se šeta po jednoj od trgovina, neije bitno koja pa kao fol vata ove koji kradu!!

U samom početku mi i nije smetalo da pilji u mene, međutim pošto sam tamo vjesio svaki dan sam ili sa suprugom, uvjek puna kolica, nikad ####rija, nebi ukro ni smoki popizdio sam nakon par mjeseci njegovog piljenja!!

Sad namjerno odem do mjesta gdje se prodaju oni skupi parfemi i zapoćenm se vrtit u krug, češkat po glavi, prevrtat po džepovima, uopće mi nije cilj nešto ukrasti već isprovocirati bisera, najbolji mi je kad ćiri iza neke police!! :-D

Neznam koji #### ne zaposle neke osobe koje jednostavno prepoznaju lopova???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija