Jump to content

Policija - brutalnost, zabuna, podvala


anonimno

Preporučene objave

Mislio sam da se ovakve stvari događaju samo u filmovima, ali nažalost ima toga i kod nas. Radi se o kolegi starom 18 godina, ove godine upisao fakultet. U petak navečer s još jednim prijateljem vraćao se u stan i zaustavi ih policija strpa u auto i bez razloga ih počne tući. Odvezu ih u postaju gdje se nastavlja udaranje i maltretiranje. Naime, netko je razbio neki auto i provalio u trgovinu i kolege su imali peh što im je stan u blizini gdje se sve to dogodilo i našli se u krivo vrijeme na krivom mjestu. U postaji nisu smjeli ništa reći jer je odma slijedio udarac. Nakon nekog vremena (valjda su uhvatili prave počinitelje) policajci su shvatili da imaju krive "počinitelje", ali su ih do tada već dobrano istukli. Zatim im je naređeno da svuku čarape. Kada je svukao čarapu policajac je bacio na pod neki smotuljak i rekao da mu je nešto ispalo (ako sam dobro shvatio 1g marihuane). Zadržani su u postaji 24 sata. Na odlasku mu je jedan treći policajac rekao da će dobiti samo opomenu jer mu je to prvi put i da neće biti ništa strašno. Ostao sam zgrožen kada mi je ovo ispričao. Kada ne mogu uhvatiti prave počinitelje naša policija uhvati bilo koga, namlati ga i podvali mu nešto što ga obilježi i ne možete ništa. Ili se ipak može nešto. Što mu je zapravo činiti? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija