Jump to content

hrvi ptsp odmah trajno???


beni

Preporučene objave

, Vuk00 je napisao:

sve je moguce,no to bi onda znacilo da su kriteriji puno blazi za dobivanje rvi u sto bas ne vjerujem

neće sigurno biti puno blaži..bit će skoro nemogući...a ima logike da osoba ako već dobije invaalidnost bude i trajna....netko se možda liječi već 15-20 godina i zašto ne bi sad to bilo odmah trajno....samo poznavajući one koji o tome odlučuju prije ce biti privremeno tako da te mogu "vozati" par godina.....npr....ako dobiješ privremeno..nema dionica...pa nema stambeno zbrinjavanja itd....

uređeno: od Mister-X
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , Mister-X je napisao:

neće sigurno biti puno blaži..bit će skoro nemogući...a ima logike da osoba ako već dobije invaalidnost bude i trajna....netko se možda liječi već 15-20 godina i zašto ne bi sad to bilo odmah trajno....samo poznavajući one koji o tome odlučuju prije ce biti privremeno tako da te mogu "vozati" par godina.....npr....ako dobiješ privremeno..nema dionica...pa nema stambeno zbrinjavanja itd....

A osim nabrojanog , komisije bi prestale sa radom a vještaci ne "sjede" u komisiji samo da bi ubili svoje slobodno vrijeme.u igri su kunići.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo pitanje za znalce. 

Posto sam vec 30% HRVI trajno uslijed bolesti i ozljeda, 2005 mi utvrdjuju PTSP sa teskim depresivnim poremecajem, kronicni, prouzrokovan ratom. Lijecim se od tada, terapija 4 vrste tableta, bolnicko lezanje 2 puta po 20 dana, dnevne ambulante i redovite kontrole kod psihologa i psihijatra. Dijagnoze su potvrdjene u 4 bolnice. 

Dali imam po novom zakonu pravo na ponovni odlazak na komisiju za HRVI? 

Uglavnom, cak i stare bokesti i ozljede su se pogorsale i uz svu mogucu terapiju. 

Hvala na odgovorima. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , petar2013 je napisao:

Evo pitanje za znalce. 

Posto sam vec 30% HRVI trajno uslijed bolesti i ozljeda, 2005 mi utvrdjuju PTSP sa teskim depresivnim poremecajem, kronicni, prouzrokovan ratom. Lijecim se od tada, terapija 4 vrste tableta, bolnicko lezanje 2 puta po 20 dana, dnevne ambulante i redovite kontrole kod psihologa i psihijatra. Dijagnoze su potvrdjene u 4 bolnice. 

Dali imam po novom zakonu pravo na ponovni odlazak na komisiju za HRVI? 

Uglavnom, cak i stare bokesti i ozljede su se pogorsale i uz svu mogucu terapiju. 

Hvala na odgovorima. 

Dvije godine nakon trajnog rješenja imaš pravo izaći na komisiju za HRVI (nije važno koliko tableta piješ nego koliko su one jake)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija