Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sign in to follow this  
LukeStrijela

Odluka o komunalnom - nakon GD??

Preporučene objave

Pozdrav svima.

Jedinica lokalne samouprave izdala mi je rješenje kojem mi se utvrđuje visina komunalnog doprinosa 25.10.

Građevinska dozvola izdana od strane jedinice regionalne samouprave izdana je 15.06. Jedinica lokalne samouprave nije do sada naplaćivala komunalni doprinos. Međutim od 01.07. donesena je Odluka o komunalnom doprinosu. moje pitanje je da li se mogu žaliti jer smatram da je komunalni doprinos pogrešno obračunat, jer mislim ako je G.D. izdana 15.06. od strane jedinice regionalne, a Odluka o komunalnom donesena 1.07. da se ne može primjeniti.

Onda s druge strane, ta dva postupka su odvojena postupka... ne vode ga niti isto tijelo.. znači građevinska se ne mora i ne može donijeti kada i rješenje o utvrđivanju visine komunalnog doprinosa, pa da sada mogu za ta dva tjedna razlike reći GD je izdana 2tjedna prije, a komunalno određeno poslije.. jer ne znam kolko baš imaju ta dva postupka veze.. je da se izdaje za tu građevinsku.. ne znam... ne bih htjela ispast smješna.. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this