Jump to content

Jednokratna socijalna pomoc


AnaLegalis

Preporučene objave

Postovani,

Zanima me je moguce dobiti jednomratnu novcanu pomoc od czs-a ako u vlasnistvu imate zemljiste?

Najme ja i suprug smo se nasli u teskoj situaciji. Ja sam trudna i nije mi produljen ugovor radi trudnoce. Suprug je prijavljen na 3000 kn te jos placa i alimentaciju. Isli smo u socijalnu zatraziti pomoc. U dokumentaciji koju moramo ispuniti ima upit jer posjedujemo zemlju sto obadvoje posjedujemo. Zemljista su u katastrofa stanju (zapustena)i vise ima duga nego koristi od njih. Nalaze se u selima gdje ima svega par kuca. Jel moguce da nam odbiju jednokratnu pomoc radi toga? Ta zemljista i da se prodaju dug na njima je veci nego sto bi se novacno dobilo za njih. 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
, Ruby_Danderfluff je napisao:

Kad su već zemljišta opterećena i vjerojatno se neće lako prodati, pokušajte ih dati u arendu (zakup) pa da dobijete nešto od njih.

Takva zemljišta nemaju mogućnost niti da se "poklone" (uz plaćanje njezinih dugova)..nažalost to je današnja istina.

Ja sam bio u sličnoj situaciji..ali ništa od toga..jer nitko ne gleda realnost sadašnjeg stanja..već papire. 

Dakle za vas je ..nažalost riješeno-ne ispunjavate uvjete!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija