Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

AnaLegalis

Jednokratna socijalna pomoc

Preporučene objave

Postovani,

Zanima me je moguce dobiti jednomratnu novcanu pomoc od czs-a ako u vlasnistvu imate zemljiste?

Najme ja i suprug smo se nasli u teskoj situaciji. Ja sam trudna i nije mi produljen ugovor radi trudnoce. Suprug je prijavljen na 3000 kn te jos placa i alimentaciju. Isli smo u socijalnu zatraziti pomoc. U dokumentaciji koju moramo ispuniti ima upit jer posjedujemo zemlju sto obadvoje posjedujemo. Zemljista su u katastrofa stanju (zapustena)i vise ima duga nego koristi od njih. Nalaze se u selima gdje ima svega par kuca. Jel moguce da nam odbiju jednokratnu pomoc radi toga? Ta zemljista i da se prodaju dug na njima je veci nego sto bi se novacno dobilo za njih. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
, Ruby_Danderfluff je napisao:

Kad su već zemljišta opterećena i vjerojatno se neće lako prodati, pokušajte ih dati u arendu (zakup) pa da dobijete nešto od njih.

Takva zemljišta nemaju mogućnost niti da se "poklone" (uz plaćanje njezinih dugova)..nažalost to je današnja istina.

Ja sam bio u sličnoj situaciji..ali ništa od toga..jer nitko ne gleda realnost sadašnjeg stanja..već papire. 

Dakle za vas je ..nažalost riješeno-ne ispunjavate uvjete!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad