Jump to content

mirovina? malo čudna


anonimno

Preporučene objave

umirovljen sam 10. 2001,od 91 kao dragovoljac ..kasnije u A sastavu,razvodnik.60 %hrvi sa 100% posljedica rata...primam mirovinu 2300 kn sa dodatkom od 2700 kn znaćči oko 5000kn (4700 kn kad uzmu porez) .neki moji frendovi primaju između 6500-7500 iako imamo iste uvjete..u čemu je štos p.s zadnje riješenje od mirovinskog dobio sam 2004g.dotat sam primao samo 1100 kn.pomagaj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u rijršenju mi nigdje nepiše riječ dragovoljac..a kamo li dragovoljački dodatak od 30%..iako sam im dostavio potvrdu..i zašto primam mirovinu u dva djela(mirovina +dodatak)tako mi stoji na mirovinskom listiću i zbog toga imam problema podići kredit za riješavanjen stanbenog pitana jer mi banke uzimaju sao mirovinu u obračun za kredit,bez dotatka.postanar sam 15 godin,čekam i čekam i ludim...šta da radim moj Edine : :clint:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bio sam danas u mirvinskom,žena je jedva donjela moje spise i kad ih je pregledala rekla je isto što Esad...da ništa ne razumije i da čekam novo riješenje za koje mi nije znala reći kad će biti...rekla je da mogu da napišem zamolbu ili zahtjev za bržim prevođenjem s obzirom da mi treba za riješavanje stanbenog pitaja.dali to iša pomaže ili još uvjek moram čekati da pogodni po rodbinskoj vezi ili nekoj drugoj prejahaju opet preko mene.nema veze. htio bih Vam se zahvaliti na ovome što radite..i na pomoći koju pružate..sigurno ste bili pravi fajteri kad je trebalo..jer ste sad legende...bolestan sam i loše mi je pa ode ovih danau bolnicu da me opet malo poprave i izrezbare .a vama čestiti blagdani moj narode. :thankyou: :clint:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija