Jump to content
Sign in to follow this  
Anonimno

ilegalni podstanar

Preporučene objave

Dobila sam posao u Zagrebu, tako da sam se morala preseliti i potražiti stan. Iznajmila sam stan ali gazde me ne žele prijaviti?!

Što da radim?

Stan mi je na super lokaciji i sviđa mi se. Čak i kad sam se odlučila potražiti novi stan, bezuspješno-nitko ne želi prijaviti stanare!!!

Poludjet ću jer još nemam uvjete da si kupim svoj stan. Nijedan doktor me ne želi upisati. Samo se nadam da ću i dalje biti zdrava i da neću morati 300km po uputnice, preglede jer ne volim tražiti slobodne dane!

Ne znam šta učiniti!!!???

:-?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Pa ti i dalje možeš ostati prijavljena u svom mjestu a prijavi boravak u ZG. Možeš se prijaviti na adresi kod nekog prijatelja ili prijateljice, rođaka i dr. ako ih imaš i oni to hoće.

Podstanare gazde rijetko prijavljuj je kad odsele oni ostaju i dalje prijavljeni pa im dolazi pošta, traži ih policija a oni su se odselili prije npr. 5 g. :-?

Podijeli ovu objavu

slažem se sa posljednjim postom. međutim, ovdje nitko nije svestan da je osoba koja je postavila pitanje zapravo u prekršaju. ovo što savjetujete da prijavi boravak kod prijateljice, a zapravo boravi na drugoj adresi, a prebivalište ima ne trećoj........ to je prekršaj na kvadrat. u slučaju da ju policija zatraži ili nešto slično (a to se vjerujte ne može predvidjeti), bit će veselo.........

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this