Jump to content

Postotak Minimalne Placa za odredivanje Alimentaciju


anonimno

Preporučene objave

Opet me niste razumijeli. Oprostite ako nisam dobro objasnila ono sto trazim. Ja znam da se uzima postotak neto place za alimentaciju kad se tako odrediva. Ali to sto sam ja pitala je u situacijama kad se alimentacija odredi prema POSTOTKU MINIMALNE PLACE, da li je taj postotak, postotak BRUTO MINIMALNE PLACE ili postotak NETO MINIMLANE PLACE?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da vi dobro znate o čemu ja pričam!O velikom slovu na početku svake riječi u naslovu vaših tema!Nemoguće da dvije osobe rade istu grešku sa toliko sličnim pitanjima!Ne znam zašto ponovno gnjavite kada su vam ljudi u vašem prvom pitanju"Bivši Suprug radi u Inozemstvu"dali apsolutno sve podatke o minimalnoj paći u Hrvatskoj koja je ponavljam oko 1500 kn neto!!!Negdje par kuna više,a negdje manje ovisno o porezu i prirezu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I ne samo to!To je vaša četvrta tema u ovih mjesec dana otkad ste se odlučili tužiti supruga"Tužiti Bivši Suprug za Alimentaciju","Troškovi Rasprave za Alimentaciju","Bivši Suprug radi u Inozemstvu" i sad ova najnovija u kojoj se pravite da niste vi ta!Ljudi vam neprestano pišu, da pišu već crtaju odgovore na vaša pitanja,a vi otvarate nove teme i ponovno ispočetka ispitujete isto praveći od nas magarce!!!!!!!Prvo ste tvrdili da vam daje 600 kn za jedanaestogodišnjeg sina ,pa onda 800 kn...Što je istina?Samo jedno!Nećete dobiti više time što ste ga tužili!!!I možete reći da niste vi ta!Ljudi ako malo provjere ovo što sam ja napisala i pogledaju vaše postove sami će se uvjeriti u to!!!Prespecifičan(da budem pristojna) način pisanja,a da bi to bio netko drugi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja nisam ni jedno ni drugo..samo obicni čitatelj foruma...i nemam vremena analizirati postove i teme. no, ako je to doista istina sto kaze gospodja...bilo bi vrijeme da okoncate sa postavljanjem verzija na isto pitanje. doista pretjerujete. i nije u redu da bas vrijedjate gospodju ako ima problem..ona i muz...zasto bi bila pateticna zbog toga? i jos da ju vrijedjate ako nema posao? mislim da biste trebali malo razmisliti o tome. ne mozete se bas ponasati kao slon u staklani

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da ja sam baš upravo TA!I naravno da si me otkrila jer sam te već jednom otkantala kada si uletjela na moju temu baš mene ispitivati koliko nas je koštao postupak na sudu kako bi mogla na temelju naše nesreće saznati kako svojega muža oguliti za veću alimentaciju jer ti 800 kn nije dosta!I ja sam ti rekla da gdje si baš mene našla i da se makneš jer zauzimaš prostor ljudima koji su mi bili voljni pomoći!Ja se svojega problema ne sramim i ništa nisi postigla time što si me ovdje izblatila!Moj muž ima vanbračno dijete od prije braka sa mnom za koje nije znao i nije kriv ni ja ni on!Ja sam za ovaj forum saznala od svoje prijateljice i prvi puta se javila sada kada imam problem i pišem o svom problemu tamo gdje sam otvorila temu i to jednu jedinu,a kada mogu nekome dati kakav savjet dam ga jer sada znam puno toga o svemu tome pa mogu pomoći i drago mi je kada mogu!Pa i meni su drugi pomagali! I tko je na forumu cijeli dan?Ja ili ti koja imaš otvorene četiri teme na kojima ispituješ stalno isto danonoćno?Da istina je da sam nezaposlena,još malo pa neću biti,ako Bog da,ali nisam na forumu cijeli dan već kada mi muž i dijete odu na spavanje!Preko dana nemam vremena!I žao mi je što sam se dovela do toga da se sada tu moram opravdavati jer nisi vrijedna toga,ali zbog drugih ljudi moram!I to što kažeš da analiziram cijeli forum...Nisam te htjela vrijeđati,ali sada ću ti morati reći da sam te prvenstveno prepoznala po nepismenosti, bezobrazluku i istim pitanjima,a ne samo po velikom slovu u naslovima!Odgovarala sam i tebi jer slučajno,nažalost,znam kolika je minimalna plaća,ali kada sam vidjela to pitanje po deseti put od iste osobe i kada sam shvatila tko si to me razljutilo!I mislim,s pravom!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što se tiče našeg problema,mi smo ga već napola riješili!Ništa nije vječno!A ti se radije brini za sebe jer ovakvom bahatošću i bezobrazlukom si se i dovela u situaciju da gnjaviš danonoćno ljude po forumu jer kad su ti svi davali pametne savjete ti si svakoga na forumu izvrijeđala i rekla da ćeš ti po svom!Što ti uopće hoćeš?Nakon svega što si na forumu izgovorila ljudima ni ne čudim se da si se ovako okomila i na mene!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo ja se necu opravdavati ni necu govorit tko sam i sto sam. Ja sam dosla na ovaj forum se raspitati za ono sto mi je zanimalo. Ovaj forum je napravljeno za to ako nisi znala.Ja se niisam predstavila tko sam jer upravo zelim da me nitko ne otkirje slucajno. U stvari ono sto sam napisala je suprotno. Ja nisam zena koja trazi alimentaciju nego sam zena koja zeli stititi svog muza od bivse zene. Mi zivimo u inozemstvu i nama je tuzila je njegova bivsa zena. Nije me briga da li me vjerujes ili ne. To nije sigurno moj cilj. Ja sam par puta pitala slicna pitanja jer me nitko nije tocno odgovorio. Ja sam trazila gdje se nalazi takve podatke jer rijec u hrvatskoj nist ne znaci. I nisam nepismena. Cak suprotna..magistrica sam ali mi hrvatski nije prvi jezik. Ovaj forum je napravljeno da se moze saznati informacije i da to bude anonimno! I sam ja upravo napravila i to je moje pravo. To sto si mi izvrijedala zbog svojih problema mi nista ne znaci jer ja bas i lijepo pricam i pisem hrvatski za netko tko nije roden u hrvatskoj. Tvoja ponasanja mi samo pokazuju koliko si ocajna! Zao mi je zbog tebe i tvoja ponasanja jer sam ja u stvari na tvojoj strani .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Samo jos ovo. Sto posto ces sada napisati ( jer vec mi poznato tvoja napadanja i vrijdanja) da lazim. I znas sto cu na to reci, nije mi briga i vise mi ne odgovaraj na moje postove ako nemas nesto lijepo reci! Jos jednom ponavljam ovaj forum je napravljeno da ljudi mogu anonimno nesto pitati i eventualno saznati. Ti nisi tu da to nekome oduzimas!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija