Jump to content

Denacionalizacija - 'povrat' imovine laž ili istina.....??


aco036

Preporučene objave

Eto vec 11 godina se borimo sa pravosuđem RH da dobijemo oduzetu imovinu, ali ne uspijevamo jer na koci korupcija i kriminal u drzavnim tvrtkama RH.

Zato jer su neki suci ovde na besplatnom godisnjem odmoru u hotelima naravno pod drugim imenom ili kao prijatelji direktorima.

 

Ali sve je to ok. dok im mi građani ove lipe nase RH dajemo place a nitko nista ne radi po pitanju povrata imovine ...

 

Ali eto jedan primjer kako smo mi građani drugog reda...

Primjer jedan: Ovih dana citam u novinama kako se Katoličkoj Crkvi vraca u posjed nekoliko 100 tisuca kvadrata zemljista, ali se vraca a mi mali Krscani ili Katollici illi neke dr. vjere nemamo pravo nego na jos drzavno poduzece uzima ono sto smo stekli kao u komunizmu?? "Usli u posjed bagerima uzeli komad dvorista i napravili parking na tuđoj parseli. Normalno bila je policija napisala zapisnik i ode, a mi mali građani smo ostali sami. "

 

I sada se ja pitama gdje je bila građ. Inspekcija, gdje je bio Uskok, Drzavno Odvj.

ljudim danas uzimaju okucnicu...

 

Ja bi Vama mogao napisati knjige nepravde ali jedno ce morati doci kraj i Ova ili ona vlada Rh ili ovi i oni lopovi ce morati shvatiti da vise nema kuda......jer Eu diktira tempo...

 

Sori zbog malih pogresaka u pisanju jer imam malih-velikih problema u pokretima

 

Ako me zdravlje posluzi jos cu vam pisati o cudesima ove i one lipe nase Vlade Rh ....

 

 

P.s. Trebalo bi napraviti Udrugu za povrat imovine sa dijasporom ....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Ako naše pravosuđe nije moglo riješiti problem za 11 godina znači da i nemaju namjeru . U svim porama društva ima ološa koji zloupotrebljavaju službeni položaj pa tako i u pravosuđu .

 

S obzirom da je odavna prošao razumni rok za rješavanje Vašeg problema ,Vama preostaje da ustanete tužbom protiv

RH pred Europskim sudom za zaštitu ljudskih prava.

Prije podnošenja takove tužbe obratite se Općinskom državnom odvjetništvu i iznesite im Vašu namjeru uz dokaze ,pošaljite dopis s povratnicom ,a ako to ne urodi plodom ustanite tužbom pred ES .

 

Inače treba reći da pravosudje nije krivo za sve već su to nestrućni pojedinci u pravosuđu recimo ima takvih sudaca koji rješavaju među u parničnom postupku ,ili sutkinja koja samohranoj majci u radnom sporu kada traži neisplaćenu plaću smatra da će biti veći sudski troškovi od plaće koja joj pripada ,iako je uspjeh neupitan.

 

 

 

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gospodine ...

 

Vec smo bili u Strazburu, ali nista od toga da se vrati...

Oni samo dodjele naknadu za sporost suda RH ...

A zemlja koja vridi oko 200 do 300 € po metru ostaje Drzavi Rh ili nekim mocnicima koji mogu raditi sto hoce...??

 

Samo se pitam do kada misli RH drzati nase posjede u ruci, a sto se tice naknade to je srammotno da nas prvo pokradu pa nam daju mizeriju za to sto su nam uzeli??

 

Ovde u lipoj nasoj RH Svugdje curi milijoni ili milijarde kuna ..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani niste dali dovoljno informacija no idemo nekim redom...

 

Postupak denacionalizacije vodi nadležni ured za imovinsko-pravne poslove (gradski ili županijski) dakle UPRAVNI postupak (smatram da je zemljište nacionalizirano ne podruštvovljeno ili eksproprirano)

 

Niste naveli dali se vodi nekakvo vještačenje (što sezna provoditi radi promjene identifikacije zemljišta i sl.) ili dali se vodi kakav postupak (sudski) na okolnosti nac.zemljišta što predstavlja (tj. može) prethodni postupak u odnosu na ovaj.

 

Dali ste se obratili Ministarstvu pravosuđa upravi za građansko pravo?

 

Dali ste vi u posjedu nacionaliziranog zemljišta ili ste bili?? ukoliko je posjed smetan trebali ste podići posjedovnu tužbu.

 

Više informacija i da državni aparat je korumpiran ali ne baš u svim segmentima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija