Jump to content

tema: "protiv beeda krema"


cigo1

Preporučene objave

Depra je zapalil konferencijski stol kupovati.Nema vremena za otvorit temu pa sam otprl ja. Makar ja već jednu ima kaj se vtrnula. da ne copram.

@dado je kužim ja,moramo se malo upoznati. To ti je ko kad si najdeš novu žensku. Ak sforsiraš (čast iznimkama z kojima nema takvih problema kaj su prekapacitirane....htel sam reći ...preemancipirane) propadne ono za kaj si se išel upoznavati. Ne? Ma to bu sve OK. Legalis je guba forum. Možeš ozbiljno,možeš neobiljno,možeš oštro,možeš glatko i slatko...a temperament...ja nisam odozdoli...purger, ali vodenjak...zajebano...obruče bi kaj bačva neki put moral nositi kad me neko razje..e,puknem ko brus...i kaj...prejde...zato ti ja sve ono na zajebanc.ju....to je bolje....i pazi zakaj zajebanciju...pa kaj bi trebali...žderat sami sebe i one svoje oko sebe...tak nebumo ništ promenili...stat na loptu...i videt kaj mogu napravit da meni bu dobro...nemora bit BMW...neg bu fićo al nek ide kad hoću...i nek stane kad hoću...to mu je funkcija...e sad kaj si kolena podereš ak u njemu nekaj ideš "delat"....jeb. ga ljubav je bol ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otvoril si temu onak kak bi ja mogel smo pozelit i jos koji si naslov stavil,super.Decki,odma moram reci da sam sad dosel iz setnje sa pesom(zena je ostala doma)i sad sam definitivno skuzil,ak negde mozes upoznat puno komada onda je to kad seces pesa.Hebote,komad do komada sece pesa.Onak malo se bacis u klafru oko pesa i evo ti ga na.Vidim ja tu ima puno forumasa kojima bi to pomoglo,pogotovo medu nama na braniteljskom podforumu.No sad kad to vec spominjem apeliram na kolege Borata,Crnog Guju i fudu a ima ih jos,decki nabavite pesa ak nemate i luftajte zivce.Mozda bum tu i ja dobro prosel pa me nebute tak vredali na forumu.Decki,najlakse je napisati da sam dosadan ko proljev,adolescent koji je jucer kupio racunalo(nisam ga uopce kupil ja jer nemam love),posral sam ovaj forum,u pravo se razumijes "ko Mara u krivi qurac",imas intelektualno promisljanje na razini djeteta od 9 godina(da mozda ti imas tolko)itd.Decki svi vidiju koja je tema,jel ste nasli nesto pametno napisat u vezi teme,niste,onda nemojte ni nis drugo napisat.Mene ak neka tema ne interesira ja se ne javljam na nju nit ju citam.Vi ste ju vjerovatno po necijem naputku procitali pa se posrali po meni a onaj nosonja od broja1 je jedva docekal da se vi poserete pa onda napise:a kaj ti ja morem,naj se srditi kad su ti oni istinu rekli.Moderator je mogel i prije njih to napisat,kaj je moral cekat njih da mi veli da sam sve posral.Najveca su mi fora oni koji se na silu smijeju na njegove viceve pa i one u kojima se vidimo ko konji kad ih vec procitamo.Ja se ne srdim,procital sam i sad sam konj.Decki,tema je jos otvorena(zato kaj ju ja nisam otvoril)pa imate sansu komentirati njezin bit,a to je da smo koma ali vi valjda niste jer ste u temi o smanjenju braniteljskih mirovina nasli samo problem depresivca.Vi koji se bolje razumijete u pravo,koji niste na razini djeteta od 9 godina,vi ste ju posrali skup s onim koji vas podrzava.I sad na kraju moram reci pogledajte kakav je posjet forumasa toj temi i temama di ja nekaj zakurim.Molim lovu od marketinga,nebute na meni reklame pokazivali a da u moj dzep nete nis stavili.Se vas bum tuzil.Aj bok ! :cuga::smijeh2::brije::klanja::roker::belji::panika::sklanjaj::bjezi:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Depra se pretvoril v vepra. Ti bokca samo ruje i crne planove kuje. Čuj pravo? Z pravom se bavit,baš ni zdravo. Pitaj Flokija 3000 soma stranica je moral za zadnji (valjda nema više), pravosudni nafčit. Ja da živim kaj gavran,200 let,nebi bulječ v te paragrafe,to položil.Onda kaj je još svaki k..ac misli da kad je nafčil tri stvari,zna. Tak sam mislil i ja. Al me Flokač opral par put. Pa sam počel malo pazit. Malo proučavat i kaj je najvažnije ne slušat....čut lkaj je pitatelj zabrijal. I ne mešam se baš u sve....na radnom...tak sam došel u konflikt i sa dadojem...bez veze...nisam znal odgovor a on ni bil strpljiv...a vlast za dva dana zmeni zakon...i kaj si jučer znal ...niš ne vredi...z početka u pačju školu...jebi ga kad nam je vlast priskrbila inflaciju zakona ...ko za juge moral si kad ti konobar donese fileke v birtiji brzo jest jer ak ne požuriš i makar se ofuriš,fileki poskupiju. Da, kaj bi znal,sam. Niko nezna sve. Ni oni najbolji. Al se treba trudit ( po mogućnosti z durexom) kak bi jedni drugima bili od koristi. I kaj se događa? Trudimo se i zastranimo. Niko još ni prokužil kak taj misaoni tok giba. Ja počnem mislit o Zecu i Dinamu i za minutu završim na premjerki koje mi je sve kriva kaj kaj diname puši. Jer diname nebi pušil da ljudi imaju nofcih. Onda bi na tekmi bilo 50.000 ljudi. Onda bi zeko kupil ronaldinja ...onda bi i hajduk kupil nekog -inja i osijek i belup i svi bi imali igraće i omladinske škole..

i onda bi se udružili u ligu s našim večnim saveznicima austrijancima ,mađarima i..... talijanima ...kaj je?.. i oni su nam jedno vreme.......he...he...bili savezniki...tri godine su popevavli Viva Duce)...e onda bi igrali stalno protiv milana,intera,stare dame...eto vidiš kam te misli odpeljaju...a ak si u depri...e onda prejdeš pa ..pa...pa počneš mislit kak buju nas vlasti udružile sa srbijom, bosnom (ona je tak i tak skoro cela naša osim onog dela na koji ima aspiracije "bil gladen"...Dodika ne računam.on je tak i tak vriti on se more udružiti samo z onim z francuske opčine gde je živel kromanjonac i z njim igrat bezbol s drvenim toljagama i kamenjem...okruglim onak malo lepšim.......crnom gorom,albanijom i slovencima (ha...ha...ha...samo oni imaju ekipu samo za hakl...no moreju im srbi posudit par igrača) ...i eto ak te neko čuje kak sad vi mene ....mam te proglasi za jugonostalgičara i srboljupca...a za sve je ktiva znase koja. Zato šetat cucke...i to je rešenje...(al bolje komade...samo ak nemaju rolle...ja gledam ove na jarunu...jebo te kaj fuuurajjuuu...da mi je tak furati...a mogel bi ak bi se zajebavali....i znamo da je lako po drugima srat..al vlastita sranja,za koja misliš da su malo manja (al obično nisu),treba zažvakat,ak se ima muda...to ti vredi truda...

:skakuce:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cigo,daj pogledaj na nasem podforumu kakve tragicne price ljudi iznose,nemaju ni krov nad glavom.Bas sam napisal da u nasem kvartu(ja sam ti iz Staglisca,joj kaj ima komada na Jarunu)ima onaj glomazni otpad kaj Romi sve sebi odnesu doma od kojeg bi si covek mogel sklepat kucu.On u Slavonskom Brodu kisne u dnevnom boravku.Hebiga,tesko je citat neke stvari,to te hiti odma u depru,a kaj bus mora se ziveti. :place: :tuzan: :moli: :baba: :glavomozid::svorc::neznam::batina::zbunj::zabrana::blabla::bjezi::zatvoren:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bum sam sebi odgovoril.Zena od kolege je stvarno u zivotnom skripcu.Ja joj dam podrsku,no veceras je Mrljavac imal generalku pa je neke podrske ostavil a moju je maknul.Bojal se da valjda jadna zena nebu zahvalila,a kaj mu mozes.Ma sve O.K. zena vidla,sad ne vidi,a kaj to uopce mora stajati tam.Stoji podrska od kolege koja nije zbrisana.E taj vrag modreator sve zamrlja,kaj si nije jos ta dva slova dodal.Bum videl,mozda otvorim temu podrske tim ljudima koji su stvarno u gabuli.Branitelj bez krova,branitelj nema za platit bolnicu,hebote kod nas je sve gore.Aj bok svima idem spat,nemremo dva biti za kompom...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cigo,neznam kak sam zalutal na podforum radna i socijalna prava gdje jedan covek drugom kune cetnicku majku i sad se boji tuzbe.Vidim da ga saljes k nama braniteljima.Ti bokca, to tam nebu stigel ni napisat vec ga bu nas sef sredil.Hebote,tam je rusvaj,svi smo pod terapijom i vise neznamo kaj govorimo i jos nas ovi jebu iz vlade.Kaj sad se bumo jos klali kaj tam neko nekom kune staru u nekoj tvornici :majstor::cuga::tikvan::smijeh2::mase2: :baba:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresivac je napisao:

Cigo,neznam kak sam zalutal na podforum radna i socijalna prava gdje jedan covek drugom kune cetnicku majku i sad se boji tuzbe.Vidim da ga saljes k nama braniteljima.Ti bokca, to tam nebu stigel ni napisat vec ga bu nas sef sredil.Hebote,tam je rusvaj,svi smo pod terapijom i vise neznamo kaj govorimo i jos nas ovi jebu iz vlade.Kaj sad se bumo jos klali kaj tam neko nekom kune staru u nekoj tvornici :majstor::cuga::tikvan::smijeh2::mase2: :baba:

Ovo je moja kancelarija i ja bum se spominjal sam sa sobom.Cigo,klafra,sam ti rekel da ne saljes kletve u podforum branitelja,evo covek je jutro dosel,a kak dosel i tak presel.Sef je odma lokotcinu del
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depra,

neda šef na braniteljskom maaaalo,kuhinje. A bila bi ziher pa je dobro da je zaprl. Ali Floki je to promotril sa pravne strane i poslal sam čoveka na forum "kaznenog prava" jer je to pitanje (jelfada šefe mrljo) za tam rešavat a nena radnom. Pa nek dečki z kaznenog pomognu čoveku. To je zaslužil. Nemreju nas provociret i za to ne odgovarat. Mislim. :misli: Ili smijeju sve?

I depra,neeeeeee piti alkohole z haleom,coacsilom,misarom i ostalim "praškima....to ni dobro...nikak ni dobro...čuvati se ...sve bu se nekak rešilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija