Jump to content

Svjedodžbe srednje škole


Guverment Hooker Supač

Preporučene objave

Maturirao sam 2005. g u ugostiteljsko-turističkoj školi. Naime kako sam završavao svako polugodište dobili smo ispisana izvješća i to na nekakvim jeftinim papirima koje smo na drugom polugodištu morali vratiti natrag. Niti jednu završenu svjedodžbu nemam od prve, druge i treće godine, jedino svjedodžbu maturalnog rada. A trebam od sve tri godine priložiti kako bih mogao upisati četvrtu godinu.Kontaktirao sam i ostale iz razreda koji također su shvatili da ih nisu dobili. Ujak mi predaje u školi i ne vjeruje da ih nismo dobili, da je to nemoguće i kaže mi kako svaka pojedinačna nova koja bi se izvadila košta oko 500 kn.Zbilja ne znam koliko je to legalno što su oni tad radili i ne znam više kome da se obratim, pa ovdje tražim bilo kakvo stručno mišljenje ili savjet. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svjedodzba te nebi kostala 500 kn nego 35,00 kn po svjedodzbi. Trebas u Narodne Novine prijaviti gubitak svjedodzbe, a sa izdanim racunom se obratiti skoli da ti izda duplikat svjedodzbe.

Zasto niste dobivali svjedodzbe to je vec drugi problem, o tome ste trebali misliti tada, a ne sada, kako vam uopce na kraju svake godine nije palo napamet "a svjedodzba?". Izvjesce je samo izvjesce koje se izdaje na obicnom A4 papiru, a naziv mu je izvjesce jer izvjestava o ocjenama na polugodistu, nema vrijednosti pa ga nemozes ni usporedivati sa svjedodzbom.

 

Vise o izdavanju duplikata pogledaj na: http://www.nn.hr/Default.aspx?sec=157

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svjedodzba te nebi kostala 500 kn nego 35,00 kn po svjedodzbi. Trebas u Narodne Novine prijaviti gubitak svjedodzbe, a sa izdanim racunom se obratiti skoli da ti izda duplikat svjedodzbe.

Zasto niste dobivali svjedodzbe to je vec drugi problem, o tome ste trebali misliti tada, a ne sada, kako vam uopce na kraju svake godine nije palo napamet "a svjedodzba?". Izvjesce je samo izvjesce koje se izdaje na obicnom A4 papiru, a naziv mu je izvjesce jer izvjestava o ocjenama na polugodistu, nema vrijednosti pa ga nemozes ni usporedivati sa svjedodzbom.

 

Vise o izdavanju duplikata pogledaj na: http://www.nn.hr/Default.aspx?sec=157

 

Hvala na odgovoru. Ne trebam ama baš nikakva pametovanja po pitanju zašto nisam danas, a zašto ne kad smo završavali. Tko je uopće još o tome tada razmišljao?Očigledni problem je u pitanju škole koja je zarađivala vjerojatno na takvim stvarima. Vjerojatno nisi pomno proučio moj prethodni post da zaključiš o čemu govorim. Čak mi je i rečeno da nas se ne može pronaći u knjigovodstvu, što naravno ne vjerujem jer današnji učenici idu po sistemu "matica" pa se lako pronalaze.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija