Jump to content

Traim odvetnika, privatna tužba


PapaRatzz

Preporučene objave

"Dobra večer, javljam vam da sam nezadovoljan sa načinom provoda rada službenih dužnosnika sa brojem značke xxxxx i xxxxx pošto su istovremeno obavljali dvije prijave na istoimenoj adresi, jedna radi obiteljske svađe a druga radi lažne policijske dojave, smatram da se prijava radi lažne policijske dojave nije uopće ispitala pošto se ja rijekom izražavam do dva puta o njoj te time zaključujem da su ta dva službenika nesavjesno obavljala svoj rad." Izjava za MUP

U vezi prve dojave dolazi u upit da li policijski službenici smiju dozvati hitnu pomoć na izjavu druge stranke koja kazuje da sam duševni bolesnik(radi se o pokušaju suicida od prije pet godina koji nije oklasificiran kao trajna dijagnoza), nadajne ovdje se javljam kao oklevećen, te smatram da imam pravo na duševne boli od jedne do tri strane(dva policijska dužnosnika) pošto sam proveo 24 sata na psihijatriji tj. do prve vizite gdje sam pušen kući. Radi se i o računu od 3652kn koje cu morat platit(boravak na psihijatriji iz posta) pošto nisam imao zdravstveno osiguranje jer sam bio u nemogućnosti da ga produžim jer porezna uprava nije izdala papir koji mi je bio potreban da istoimeno zdravstveno osiguranje i produžim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija