Jump to content

PBZ card-ovha


Visnja44

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...
Raskid 2009, ovrha 2010, zabiljezba u gruntovnici 2012. Zbog promjene mjesta stanovanja, za ovrhu saznajem kada sa suda dobijem poziv u vezi procjene nekretnine. Saljem mail AMEXu, gdje dobijem odgovor kako je moj dug prodan b2 kapitalu. Sto sad?

 

Na žalost propustili ste neke pravne lijekove, mogući prigovor na ovrhu i pregovore sa Amexom! Sad vam ostaje mogućnost ako želite zadržati nekretninu i ako vam se to isplati. pregovarati sa vjerovnikom koji je podnio zahtjev za ovrhom nekretnine! Pretpostavljam da je to B2 kapital. Sve ovisi kolika je vjerojatnost da se ovrhovoditelj do kraja naplati prodajom nekretnine! Ako procjene da im se bolje dogovoriti s vama vjerojatno će te dobiti i tu mogućnost! Možda vam je isplativija prijateljska kupovina nekretnine na dražbi od strane osobe od vašeg povjerenja po što nižoj cijeni, ako imate tu mogućnost!:zbunj: Zabilježba na nekretnini se njenom prodajom briše, ali ako cjelokupni dug nije podmiren ovrhovoditelj će nad vama nastaviti ovrhu! Ako se prodajom nekretnine dobije više novca nego ovrhovoditelj potražuje, višak se isplaćuje ovršeniku, znači vama (kad se podmire svi troškovi)! Na žalost ako je nekretnina atraktivna, profesionalni otkupljivači će se potruditi da je otkupe baš oni po najnižoj cijeni! Ovršni zakon je naprosto brutalan!:vjeruj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na žalost propustili ste neke pravne lijekove, mogući prigovor na ovrhu i pregovore sa Amexom! Sad vam ostaje mogućnost ako želite zadržati nekretninu i ako vam se to isplati. pregovarati sa vjerovnikom koji je podnio zahtjev za ovrhom nekretnine! Pretpostavljam da je to B2 kapital. Sve ovisi kolika je vjerojatnost da se ovrhovoditelj do kraja naplati prodajom nekretnine! Ako procjene da im se bolje dogovoriti s vama vjerojatno će te dobiti i tu mogućnost! Možda vam je isplativija prijateljska kupovina nekretnine na dražbi od strane osobe od vašeg povjerenja po što nižoj cijeni, ako imate tu mogućnost!:zbunj: Zabilježba na nekretnini se njenom prodajom briše, ali ako cjelokupni dug nije podmiren ovrhovoditelj će nad vama nastaviti ovrhu! Ako se prodajom nekretnine dobije više novca nego ovrhovoditelj potražuje, višak se isplaćuje ovršeniku, znači vama (kad se podmire svi troškovi)! Na žalost ako je nekretnina atraktivna, profesionalni otkupljivači će se potruditi da je otkupe baš oni po najnižoj cijeni! Ovršni zakon je naprosto brutalan!:vjeruj:

 

Ne....amex je ovrsio nekretninu i onda dug prodao b2

 

Ažurirano

 

kako mislite "što sad",u odnosu na vas se ništa bitno nije promijenilo,i dalje ste u ulozi dužnika.

Ovrhu nastavlja novi vjerovnik http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/89163-Obustava-ovrhe-u-slucaju-prijenosa-potrazivanja

 

Hvala Matrix, zatrazila sam od b2 ugovor o otkupu duga i ukoliko mi ga proslijede saljem ga na sud. Posto se mislim dogovoriti sa b2 o otplati....mogu li ukoliko mi se skine ovrha sa nekretnine prepisati ju na nekog drugog? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija