Jump to content

Prometna nezgoda i čekanje


mannek23

Preporučene objave

Pozdrav!

Dana 12.08.2016 sam ima prometnu nesreću gdje sam kriv za oduzimanje prednosti na T raskržju koje zapravo to nije.

Zadobio sam lakše ozljede pa nismo zvali policju kako bi se dogovorili sljedeći dan. Međutim otac cure s kojom sam imao prometnu je došao sljedeći dan uz pretnje da će me drugi put zgaziti na cesti kad me vidi na motoru te je odbio da se nagodimo preko osiguranja.

 

Ja sam tog dana otišao na Policiju te prijavio nesreću za koju još čekam odgovor na Prigovor od 20.09.2016.

Prošlog mjeseca je postavljen znak STOP na tom "raskržju" u ulicu s desne strane.

 

Moje pitanje je postoji li mogučnost tužbe prema cestama ili nekih drugih nadležnih tjela koje su odgovorne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Auto je kriv.završena priča.Trebalo je i adresu dat ali se vidi i iz ovoga.Došao je sa sporedne ceste koja nema istu važnost kao ova koja ima isprekidanu crtu.

 

"(1) Na raskrižju cesta iste važnosti ili u susretu s drugim vozilom vozač je dužan propustiti vozilo koje nailazi s njegove desne strane."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav!

Dana 12.08.2016 sam ima prometnu nesreću gdje sam kriv za oduzimanje prednosti na T raskržju koje zapravo to nije.

A tko ti je rekao da si ti kriv?

Zašto se nisi odmah informirao?

 

Kako se u stvari odvila ta nezgoda?

Po putanji vozila vidim da ispada da si ti motociklom očešao zadnji dio vozila ?

 

Zadobio sam lakše ozljede pa nismo zvali policju kako bi se dogovorili sljedeći dan. Međutim otac cure s kojom sam imao prometnu je došao sljedeći dan uz pretnje da će me drugi put zgaziti na cesti kad me vidi na motoru te je odbio da se nagodimo preko osiguranja.

 

Ja sam tog dana otišao na Policiju te prijavio nesreću ...

 

Jesi li prijavio i da ti je dotični prijetio?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prema obaveznom prekršajnom nalogu sam trenutno "kriv" iako znam da nisam.

Žalbu sam predao i još čekam odgovor pa mi je sa već glupo čekati pola godine?

To čak nije ni cesta nego prilaz kućama jer je širine 2 metra i u toj uličici su 3 kuće.

Nisam ga prijavio jer neamam svjedoka osim roditelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija