Jump to content

Pobijanje platnog naloga


ljiljana2000

Preporučene objave

Dobili smo ovrhu za pričuvu i napisali prigovor općinskom sudu Stiglo je rješenje po kojem se ovrha stavlja izvan snage i dalje se nastavlja kao po prigovoru na platni nalog Zanima me da li je usvojen moj prijedlog Tražila sam izuzeće plaćanja kamata i nekoliko iznosa koji su zastarjeli i sve to na rate ili će o tome odlučiti općinski sud Zanima me da li ovrha koja ima netocna imena stanara ne svih može biti vjerodostojna isprava

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , ljiljana2000 je napisao:

Dobili smo ovrhu za pričuvu i napisali prigovor općinskom sudu Stiglo je rješenje po kojem se ovrha stavlja izvan snage i dalje se nastavlja kao po prigovoru na platni nalog Zanima me da li je usvojen moj prijedlog Tražila sam izuzeće plaćanja kamata i nekoliko iznosa koji su zastarjeli i sve to na rate ili će o tome odlučiti općinski sud Zanima me da li ovrha koja ima netocna imena stanara ne svih može biti vjerodostojna isprava

možeš izjaviti zastaru za potraživanja starija od 3 godine. nemožeš tražiti oslobađanje od plaćanja kamata.

vjerovnik ima zakonski pravo na kamate zbog  kašnjenja dužnika u isplati duga.

oslobađanje od plaćanja kamata može tražiti jedino u nagodbi.

ako osporavaš aktivnu legitimaciju nekih tužitelja sud će vratiti tužbu na ispravak i samo će se odužiti postupak i povećat troškovi.

dali je izvršena procijena stana da bi se znala vrijednost i zakonska obvez visina pričuve (0,54%/ g od vrijednosti stana)? dali je donijeto neko rješenje o visini pričuve i ko je tu visinu pričuve odredio?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemam rj o procjeni stana  nisam ga dobila po kojem se odredjuje stanarina Imam nekakvo rj iz 2010 od grada Zagreba Trg Stjepana Radića 1 Na tudje ime Netko mi je promijenio ime iako sam platila porez na nekretninu na svoje i time me muči godinama ako je neka ovrha ne mogu je podici onda to prebace na moga muža pa sam putem prigovora tražila da mi vrate moje ime Da pričuva bude na mene i muža jer smo suvlasnici Po meni su suvlasnici stambene zgrade( to je manja starija kuća sa 6 stanova ) krivi što je to tako završilo i ne želim im platiti kamatu ni troškove javnog bilježnika Bila sam spremna razgovarati i riješiti to mirnim putem da izbjegnem trošak Zvala sam GKS međutim rekli su da se to mora platiti Nije mala cifra 6900 kn 2011 do 2015 napisala sam da ću platiti sa 2014 i 2015 i to tražim na rate Da je to GKS koji zastupa stanare vodio kako treba ja danas ne bi imala dug Lažirali su podatke i to traje dugo Prvi puta su me stavili na ovrhu sa točnim podacima i oibom  Prilozila sam Vlastovnicu stanara neki su otišli a neki nisu točni imenima i omotnicu od rj sa imenom koje nije moje To je prije vodi sud u Vukovarskoj sada je prebačeno u Veliku goricu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija