Jump to content

Pala tegla s balkona na auto


Flare001

Preporučene objave

Pozdrav, 

s mog balkona je pala tegla na auto koji je bio parkiran na službenom parkingu od moje zgrade. Taj auto od tada nisam nikada vidjela na parkingu (prošlo je više od 3 tjedna) Vlasnik auta (stanar u toj zgradi)  traži da mu se kupi potpuno nova hauba od auta (oštećenje je malo i moglo bi se sanirati na drugi/jeftiniji način). 

Koje su pravne posljedice ako ne pristanem na popravak koji on traži? 

Molim savjet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mene zanima da li ja moram pristati na njegove uvjete? Znači, on želi novi haubu. I donesao je ponudu za novu haubu od ovlaštenog servisa. Da li ja nemam pravo, na neki načlin uvjetovati, da mu ja saniram štetu ali po mojim uvjetima? (da nađem popravak jeftinije)

Da li, ako on i dalje inzistira na novoj haubi,  trebam tražiti dolazak policije da napravi zapisnik, pa da na temellju toga onda idemo u procjenu štete?  Jer teoretski, on sad može imati neki sudar sa štetom koja je puno veća nego ova od tegle i sve to pripisati tome da je tegla pala, zar ne? 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija