Jump to content

naplata duga


marioloris

Preporučene objave

Ukratko  
U  tri  navrata  ulacena  je  rezervacija :   24.10.2017. (400€) ,    30.10.2017  (1800€)  10.01.2018 ( 200€ )  na  ime  rezervacija   u  Novalji  za  najam  apartmana. 
Gda  je  ujedno  i  direktorica  firme   koja  je  inace  vodila  te  apartmane  ali  je  inzistirala  da  se  plate   na  privatni  racun  sto  sam  ja  i  ucinio.
17.02.2018.  dobivam  poruku  da  se  sve  rezervacije  otkazuju  te  da  ce  izvrsiti  povrat  sredstava  jer  su  apartmani  prodani  drugom  vlasniku.  U  prvom  trenutku  mi  nudi  povrat  sredstava  u  ratama  sto  ja  i  prihvacam  al  vec  nakon  par  dana  dobivam  poruku  da  je  sve  uredu  i  da  novi  vlasnik  ima  namjeru  iznajmit  u  trazenom  terminu  i  da  mogu  doci
Ja  prihvacam  da  ostanem u  rezerviranim  apartmanima  medutim  kad  dode  vrijeme  za  dolazak  novi  vlasnik  uopce  nama    moje  rezervacije  kao  ni  uplate  te me   nezeli    primiti  kao  gosta  i  od  tada  nastaju  natezanja  buduci  da   stari  vlasnik    sve  prebacuje  na  oca  koji  ustvari  vodi   firmu   i  koja  je  u  nekom  sporu  s  firmom koja  je  postala  novi  vlasnik.  Uglavnom   vise   se  nejavlja  na  telefonske  pozive      , novce  ne vraca   i  pravi  se  kao  da  ona  nema  nista  s  tim.
 
posjedujem  cijelu  korispodenciju  te  kopije  uplata  na  banku.  Nije  potpisan  nikakav  Ugovor 
Sto  uciniti   ,  i   na  koji  nacin  doci  do  novca  koji  je  uplacen
Ako  ima  neki  odvjetnik  koji  zeli  pokrenuti    postupak  i  da  moze  rijesiti   neka   se  javi   privatnom  porukom  na  :  marioloris@net.hr
 
Pozdrav
 
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Osobi s kojom ste sve dogovarali i uplatili predujmove, poštom preporučeno s povratnicom poslati dopis u kojem joj dajete 8 dana da vam izvrši povrat uplaćenih predujmova ili u protivnom slijedi kaznena prijava protiv nje nadležnom Općinskom državnom odvjetništvu radi kaznenog djela prijevare. Ukoliko se ogluši o to, podnesite prijavu.

Njeno izmotavanje ne drži vodu, ona je sve dogovarala i dovodila vas u zabludu, nek se onda izvoli objasniti DORH-u zašto je to učinila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala  na  odgovoru G-man

znaci  taj  dopis  treba  prvo  poslati.

Problem  je  sto  neznam    tocnu  adresu   gospode    samo  u  Novalji    na  kojoj  ne zivi  jer  je  prodala  novim  vlasnicima (  na  koj nacin  doci  do  adrese ? ).  Dali    se  smije  poslati  na  adresu  gdje  radi ?  Dal    sud   priznaje  da  se  taj  dopis  posalje  mailom?

Znaci  netreba  ici  na  policiju  vec  Općinskom državnom odvjetništvu  

 

Hvala

 

Jos  jedno  pitanje

Kod  nastupa  zastara  i   tj.  koji  je  krajnji  rok  do  koje  se  moze  podici  prijava    Općinskom državnom odvjetništvu 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , marioloris je napisao:

Problem  je  sto  neznam    tocnu  adresu   gospode    samo  u  Novalji    na  kojoj  ne zivi  jer  je  prodala  novim  vlasnicima (  na  koj nacin  doci  do  adrese ? ).  Dali    se  smije  poslati  na  adresu  gdje  radi ?  Dal    sud   priznaje  da  se  taj  dopis  posalje  mailom?

Možete probati doći do adrese preko novog vlasnika ili policije. Možete i poslati na mjesto njena rada.

Mail bih ostavio kao zadnju moguću opciju.

prije 4 sati , marioloris je napisao:

Znaci  netreba  ici  na  policiju  vec  Općinskom državnom odvjetništvu 

Kaznena prijava se podnosi nadležnom državnom odvjetništvu.

prije 3 sati , marioloris je napisao:

Kod  nastupa  zastara  i   tj.  koji  je  krajnji  rok  do  koje  se  moze  podici  prijava    Općinskom državnom odvjetništvu

Osnovni oblik prijevare zastarijeva u roku 15 godina, računajući od dana počinjenja djela.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija