Jump to content

Prijava vozaca Radia Taxi Zagreb


lansta

Preporučene objave

Premješteno u odgovarajući PF. 

Ovo može biti prekršaj protiv javnog reda i mira, uvreda (pljuvanje na staklo), neki prekršaj protiv ravnopravnosti spolova, ovisno o tome zbog čega je taksist bio revoltirank ako je sadržaj verbalne agresije bila prijetnja, tada je i to kazneno djelo...

U svakom slučaju, imate osnove prijaviti ponašanje taksista policiji i/ili državnom odvjetništvu, pa neka oni odluče o kakvom se prekršaju ili kaznenom djelu radilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otisla sam u postaju radi primate, no odlucili su da je to samo dojava te da mogu naknadno podici zapisnik. Nema prijave. I obavezno mi je napomenuto da se I mene moze prijaviti za neovlasteno snimanje. Izgleda da Radio Taxi Zagreb imam veze u policiji. Ili?

 

Da, to mi je receno. Da sam ih odmah trebala zvati sto nisam znala. Bio je svjedok, drugi automobil koji je "savjetovao" vozaca jer je isti na povratku mene poceo snimati.

Bitno da je "pravda zadovoljena". Necu ni razmisljati sto bi bilo da je vozac otvorio vrata

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , lansta je napisao:

... no odlucili su da je to samo dojava te da mogu naknadno podici zapisnik. Nema prijave.

Uvijek je na početku dojava, a nema nikakve prijave dok se ne čuje i druga strana.

 

prije 2 sati , lansta je napisao:

I obavezno mi je napomenuto da se I mene moze prijaviti za neovlasteno snimanje.

Ne, na javnom mjestu smiješ snimati, bez prijave.

 

Ako ti ne jave ništa u roku tjedan-dva, možeš provjeriti u kojoj je fazi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija