Jump to content

Prometna nezgoda


hytrax

Preporučene objave

Pozdrav, Pokušat ću bit sto detaljniji, prolazim pravac ulazim u okuku u lijevo (ne preglednu)  i nailazim na auto na prvu sam pomislio skrenut će tj hvata luk za skrenut u desnu stranu vidim upaljene stop lampe(koči) i krenem usporavat i lagano se prebacivat u desnu traku da bi ga zaobišao medjutim kad sam se približio vise vidim da se ne miče već stoji na mjestu i krenem jako kocit i vracat se u svoju traku da ga zaobiđem da ga ne udarim i kad sam se vratio u svoju traku on naglo krene i krene skrenut na proširenje s desne strane i tu krenem bježati od njega te sam ga ja okrznuo malo jače u prednju desnu stranu i ja sam produžio naprijed i udario u kuću u izgradnji a on je uspio skrenut na desnu stranu jer sam ga ja očito uspio izbjeći skroz i ostao je iza mene a ja sam produžio naprijed jer sam tu već zakačio makadam i na kraju svega on izlazi iz auta mrtav pijan i najvrv pod utjecajem tableta za smirenje il nešto slično jer ima psihičkih problema nezz jel smije uopće vozit, sve u svemu on je meni uletio iz suprotne trake u moju i praktički skoro izgurao s ceste policijajci koji su bili u tom trenutku tu bili su na mojoj strani ali moraju te sve dokaze predat šefovima i slat na vještačenje sad šta ja mogu tu očekivati??? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je bilo kako pričaš, tj. da je on koji je dolazio tebi u susret prešao na tvoju stranu i da izbjegneš direktan udarac, skrenuo si ulijevo, ogrebao ga i izletio u kuću (ako sam dobro pohvatao tijek događaja), za prometnu nesreću nisi kriv.

Ovo gore je što se tiče prekršaja, ali za naknadu štete bi moglo imati utjecaja koliko brzo si vozio, što će se utvrđivati vještačenjem...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci on je na mjestu zelene crte i tu je stajao i kad sam se ja približio samo je kreno skretat desno na parking i ja sam ga prilikom njegovog skretanja okrznuo u prednji desni kraj, znaci u istom smo smjeru bili i ja kd sam dolazio on je bio u toj suprotnoj traci il je zaspa il ko zna i ja kad sam se približio samo je krenuo

oprosti nezz bas objasnit al i situacija je krajnje zeznuta

🤦‍♂️🤦‍♂️

C214DCDC-5BD0-4640-B26F-58E5DEE5DC49.jpeg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija