Jump to content

prostorni plan


kira

Preporučene objave

U jednoj našoj općini u tijeku je izrada prostornog plana, u propisanom roku dostavio sam svoj prijedlog,zapravo zahtjev da se određene k.č. uvrste u građevno područje, no u zahtjevu sam omaškom izostavio jednu k.č. zapravo do tada nije izvršena parcelizacija, a i prijenos vlasništva, prethodno kupljene parcele.,

No prije prve javne rasprave na prijedlog prostornog plana, svoj sam zahtjev nadopunio, uvrštenjem i te k.č. no  odgovoreno mi je da se ta čestica ne može uvrstiti, budući nije bila u prvom zahtjevu, članak 104.stavak 3. Zakona o prostornom uređenju,

Lijepo molim za vaše mišljenje

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Spitfire je napisao:

Navedeni članak se odnosi na ponovnu javnu raspravu što ovdje nije slučaj. Vaš dopunjeni prijedlog je odbijen temeljem čl. 100 st. 2 navedenog zakona.

Ovako mi je doslovno odgovoreno,,

Prema zakonskoj proceduri, Prijedlog Plana za ponovnu javnu raspravu slijedom navedenog u Izvjescu s prve javne rasprave, nije uvrstio k.č. 1153/8 k.o.S.... u građevinsko područje. Obzirom da navedena čestica nije bila dio izmjena u prijedlogu za prvu javnu raspravu, primjedba u drugoj javnoj raspravi ne može biti prihvaćena prema čl. 104 st. 3 Zakona o prostornom uređenju. Nova mišljenja, prijedlozi i primjedbe na izmjenjeni prijedlog prostornog plana mogu se podnositi samo u vezi s dijelovima prijedloga prostornog plana koji su u odnosu na prvi prijedlog izmjenjeni.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nekad bih volio imati :gatara: jer ste spominjali samo prvu javnu raspravu, no nema veze. Dakle radilo se o ponovljenoj gdje vjerovatno zbog roka navedena čestica nije uvrštena u prvu raspravu te nije bila ni dio izmjena, pa je pojašnjenje dano odgovorom pozivanjem na navedeni članak po meni ispravano i sukladno Zakonu o prostornom uređenju. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , Spitfire je napisao:

Nekad bih volio imati :gatara: jer ste spominjali samo prvu javnu raspravu, no nema veze. Dakle radilo se o ponovljenoj gdje vjerovatno zbog roka navedena čestica nije uvrštena u prvu raspravu te nije bila ni dio izmjena, pa je pojašnjenje dano odgovorom pozivanjem na navedeni članak po meni ispravano i sukladno Zakonu o prostornom uređenju. 

Ja sam moj prvi zahtjev nadopunio s ovom česticom prije prve javne rasprave, dakle ja sam nadopunu zahtjeva dostavio u veljači 2019.g, a prva javna rasprava je održana 02.svibnja 2019.g,

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija