Jump to content

Poslodavac nije rekao da je promijenio OIB, plaća na zasticeni racun nije sjela


Pepita12345

Preporučene objave

Postovani, da ukratko objasnim situaciju,

Imam otvoreni zasticeni racun na koji sam redovno dobivala dio plaće. Prosli mjesec poslodavac je promijenio OIB, ja to nisam znala, dio plaće na tekući je sjeo a dio na zasticeni ne. Otisla sam u Finu i ispunila obrazac za novog poslodavca, tj.istog poslodavca ali je novi OIB i naziv. U Fini  su mi rekli da će se novac prebaciti meni na racun ako ga banka jos drzi, a u banci kazu da ce se vratiti automatski poslodavcu te će on morati ponovno uplatiti taj dio plaće. Mene sada zanima dali će se novci uplatiti meni ili se vraćaju poslodavcu? Dali oni u banci mogu to vidjeti? I dali s obzirom da je novi obrazac u Fini jutros popunjen, dali mora proci neko vrijeme da se uplata ponovno izvrsi i dali se moze dogoditi da banka opet stopira transakciju, kako da to provjerim s obzirom da jedni kazu jedno jedni drugo... Gospoda u Fini rekla je da danas tokom dana novci moraju biti vraćeni, ako  ne sjednu meni na račun da su se vratili poslodavu. Poslodavac je drzavna ustanova.

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija